English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

APARTMAN***BYSTRICA

Banská Bystrica


APARTMAN***BYSTRICA
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:APARTMÁN *** BYSTRICA ... ubytujte se v pohodlí vlastního apartmánu! ve městě Banská Bystrica = 12 € / os / noc! Nově zřízený prostorný 3-pokojový (80 m2) apartmán s lodžií, sestávající ze 2 samostatných pokojů, z obývací místnosti a kuchyně s jídelním stolem, vstupní chodby, koupelna se sprchovým koutem, a také samostatné WC.

     Kuchyň je plně vybavena k přípravě vařených jídel včetně rychlovarné konvice, mikrovlnky, sklokeram. vařiče, lednice s mrazákem. V obývací místnosti je k dispozici rádio / CD minisystém, TV / Sat / DVD, WIFI INTERNET grátis

      Hosté přivítají praktickou uzamykatelnou místnost na odkládání lyží, kol a jiných věcí, u apartmánu je dostatek parkovacích míst. V interiéru platí zákaz kouřit, kromě lodžie.

      Apartmán je určen pro jednu ucelenou skupinu hosty a není dovolen pobyt se zvířátkem.
Umístění:

APARTMÁN *** BYSTRICA Vás přivítá v "Městě pod URPÍN", v městské části Radvaň. Nacházíte se uprostřed krajského města Banská Bystrica, odkud je výhodné podnikat výjezdy na všechny směry: Horehronie-Národní park Nízké Tatry, Staré Hory - Donovaly, Špania dolina, Kremnické vrchy-Skalka, Sliač lázně, Aquapark Kováčová, Harmanecká jeskyně, SKI areál Kordíky, králíky, Donovaly .... Zvolen a okolí na dosah!

Ubytování:

Apartmán má kapacitu od 1 až do 8 osob: 1x2 +2; 1x2; 1x2.

Stravování:

bez stravy, možnosť vlastnej prípravy v kuchyni apartmánu
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz