English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Banskobystrický > Mýto pod Ďumbierom > Penzión v Stráni

Penzión v Stráni

Mýto pod Ďumbierom


Penzión v Stráni
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion v stráni je nově vybudovaný komplex staveb situovaný v krásném prostředí Nízkých Tater v horské obci Mýto pod Ďumbierom s celoročním provozem. Malebnost prostředí a okolní přírody vytváří jedinečné podmínky pro odpočinek a relaxaci. Gastronomický zážitek Vám nabízí naše restaurace, kde si můžete vybrat ze široké nabídky kvalitních jídel a zejména tradičních místních specialit. Rodinná atmosféra a více typů ubytování vyhoví nejen náročným klientům, ale i mladým turistům i rodinám s dětmi.

Ubytování:

Ubytování v penzionu zahrnuje 5 dvoulůžkových pokojů (dvě s balkonem), z toho 3 s možností příležitostného lůžka. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Všechny pokoje penzionu jsou nekuřácké. Vybavení pokojů: TV / SAT, Rádio-budík, Chladnička-mini bar, Internetové připojení (WIFI / LAN).

Stravování:Restaurace je situována v Penzionu ve stráni v horské obci Mýto pod Ďumbierom. Tradiční interiér restaurace vytváří příjemnou atmosféru, kterou posiluje masivní krb, jako dominanta místnosti. Nabídkou jídel přiblížíme návštěvníkům kulturu a gastronomii typickou pro daný region. Návštěvníci si mohou vybrat z bohaté nabídky jídel, sezónních specialit a nejlepších domácích piv.

Pro hosty ubytované v Penzionu v stráni nabízíme stravování ve formě: kontinentálních snídaní, polopenze, plné penze.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz