English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Banskobystrický > Turecká > penzión Sant Bernard

penzión Sant Bernard

Turecká


penzión Sant Bernard
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Náš penzion jsme vybudovali v unikátním rakouském designu při kterém Vás upoutají zejména kamenné obklady vnější fasády z přírodního pískovce, masivní dřevěné balkóny po kterých se v letních měsících táhnou desítky barevných muškátů, vyřezávané dřevěné stropy či mnoho umělecky kovaných doplňků a samozřejmě mnoho dalších zajímavostí z našeho prostředí. Jsme pocitově opravdu příjemný rodinný penzion v tichém klidném prostředí malebné obce Turecká který přesto že v nazve najdete slovo "penzion" nabízí všechny přirozené komfortní hotelové služby přímo v chráněné krajinné oblasti Velká Fatra. Nacházíme se přímo pod úpatím majestátního vrchu Krížna (1574 mnm) uprostřed přírodního ráje jako stvořeného k odpočinku, rekreaci a zejména turistiku a lyžování. Součástí penzionu je ubytovací kapacita 40 osob (13 pokojů, 3 mezonetové aprtmány), restaurace, bar, konferenční prostory, privátní wellness centrum (finská sauna, parní sauna, infra kabina, vířivá vana JACUZZI pro 6 osob), terasa se skleněným atriem a umělým trávníkem.

Kromě restaurace je připraven i útulný Lobby bar ve kterém podáváme skvělou kávu, teplou čokoládu, osvěžující nápoje a jiné občerstvení. Na prostorné terase s umělým trávníkem je možnost grilování ak dispozici je zasklené atrium. Pro ještě více požitku a relaxu si lze objednat odborné masáže různých druhů. Penzion Sant Bernard je prostě ten správný tip na víkendové pobyty, rodinné dovolené, firemní akce, konference a oslavy. Zimní dovolené, silvestrovské a novoroční pobyty v penzionu zpříjemní pořádná lyžovačka a množství freeride zón na jedné z nejdelších sjezdovek na Slovensku (přes 3 km). Blízké okolí také nabízí výborné podmínky pro skialpinismus.

Umístění:

Turecká se nachází 17 km severozápadně od Banské Bystrice v pohoří Velké Fatry v nadmořské výšce 610 mnm na úpatí masivu Krížnej (1574 m nm). První zmínky o obci jsou z roku 1563.Práve tom období pro zvýšení důlní těžby, ale zejména zajištění hutí v Starých Horách av Banské Bystrici dřevěným uhlím, Banskobystrická komora začala osidlovat Starohorských dolinu.

V současnosti je Turecká předurčená svou polohou k cestovnímu ruchu, hlavně horské turistice a zimním sportům.

Turecká dnes láká návštěvníky i svými atrakcemi. Pravidelně v únoru se zde každoročně pořádají unikátní již tradiční Mistrovství Slovenska v krňačkové závodech dvoučlenných posádek na domácky vyrobených selských saních - krnačkách, které vznikly v roce 1957 z podnětu místních občanů jako součást masopustních zvyků. Stali se vyhledávanou zábavou lidí přicházejících sem ze širokého okolí i zahraničí. V posledních letech k nim přibyly i Mistrovství Slovenska a Evropy ve vaření a pojídání brynzové halušek.

Ubytování:

- APARTMÁN 4 lůžkový + 2 přistýlky - dvě stejné podkrovní pokoje naproti sobě se společnou předsíní - 2 x manželské kované postele - zdravotní matrace - 2 x psací stůl - 2 x gauč / přistýlka - 2 x TV, WiFi a LAN připojení na internet - společný balkón - 2 x koupelna (WC, sprchový kout, umyvadlo, vysoušeč ručníků)

- Dvou lůžkový pokoj STANDARD s manželskou postelí nebo oddělenými lůžky - zdravotní matrace - Psací stůl - TV, WiFi a LAN připojení na internet - Balkon - koupelna (WC, sprchový kout, umyvadlo, vysoušeč ručníků) - Dvou lůžkový pokoj COMFORT s manželskou kovanou postelí - zdravotní matrace - Psací stůl - Gauč / přistýlka - TV, WiFi a LAN připojení na internet - Balkon - koupelna (WC, sprchový kout, umyvadlo, vysoušeč ručníků)

Stravování:

Restaurace Stylová restaurace v unikátním rakouském designu v přízemí penzionu Sant Bernard *** je známá sortimentem vynikajících jídel, kuchařských specialit a kvalitních nápojů. Je proto ideálním místem pro příjemné posezení a nezapomenutelné gurmánské zážitky. Komfortní služby restaurace doplňuje možnost předem si rezervovat stůl nebo celou místnost včetně objednávky menu na zvolené datum a hodinu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz