English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Garni Hotel VIRGO

Bratislava


Garni Hotel VIRGO
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Rádi Vás přivítáme v našem útulném Garni Hotel VIRGO v historickém centru města Bratislava. Najdete zde místo k odpočinku i na práci v zrekonstruované historické budově s vkusně zařízeným interiérem. Pro Vaše uspokojení nabízíme prostorné pokoje, které svou barevnou škálou navodí tu správnou atmosféru. Pro náročnější jsou připraveny i apartmány s vlastní kuchyňkou a soukromou terasou. Všechny pokoje disponují vlastním hygienickým zařízením a koupelnou s různými typy van a sprchových koutů pro Vaše pohodlí.
Umístění:

Penzion Virgo se nachází v samotném centru města Bratislava.

Ubytování:
K dispozici máme 12 pokojů, z toho 3 apartmány s kuchyňkou, snídaňovou místnost a venkovní terasu. Pokoje jsou dvoulůžkové s možností oddělení lůžek. Všechny pokoje jsou nekuřácké, pro kuřáky je připravena terasa. Ubytování spolu s domácím zvířátkem a parkování v blízkosti hotelu možné za poplatek.

Dvoulůžkový pokoj: Pokoje s vlastní koupelnou a WC jsou zařízeny moderním nábytkem v barokním stylu. K vybavení každého pokoje patří pracovní stůl se židlí, noční stolek s lampou, barevný LCD televizor a bezplatné internetové připojení.

APARTMÁN: Stylové apartmány zařízené základním vybavením stejně jako dvoulůžkové pokoje disponují mimo jiné vlastní kuchyňkou s ledničkou. Luxusní apartmán s oddělenou ložnicí nanejvýš nabízí soukromou terasu.

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM: Nadstandartní apartmán splní všechny požadavky náročného klienta. Oddělená ložnice s plně vybavenou koupelnou a obývací místnost propojená s kuchyní jsou perfektní spojení pro luxusní bydlení v centru Bratislavy. Soukromá venkovní terasa nanejvýš nabízí prostor k odpočinku po náročném pracovním dni.
Stravování:

Snídaně formou bufetu nebo pravou italskou kávičku z naší kavárny si můžete vychutnat na příjemné, sluncem zalité terase.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz