English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel AGATKA Bratislava

Bratislava


Hotel AGATKA Bratislava
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel AGATKA najdete na okraji Bratislavy v těsné blízkosti přírodní rezervace Šúrsky prales. Našim hostům nabízíme útulné zázemí pro obchodní setkání, školení či semináře a atraktivní doprovodný program. Komfortní ubytování, bezproblémové parkování, kulinářské speciality, svatby na zeleném nádvoří, odpočinek při golfu, jízdě na koni či v bazénu na zeleném nádvoří. Hotel Kamila sídlí v budově neoklasického mysliveckého zámečku ze 17. století. Budova prošla rozsáhlou rekonstrukcí a od roku 1999 nabízí svým hostům pohodlné ubytování v 27 pokojích a apartmánech s celkovou ubytovací kapacitou 52 lůžek. Součástí ubytování jsou bohaté bufetové snídaně s několika teplými jídly, v letních měsících podávané v přírodě na nádvoří hotelu. K snídani Vám zajistíme denní tisk podle přání. Originální výzdoba ubytovacích a společných prostor hotelu nese rukopis majitelky - kotníky SND - Kamily Magálová. Na nádvoří hotelu je parkoviště pro osobní vozy i autobusy.

Umístění:

Golfový areál u Hotel AGATKA, na okraji přírodní rezervace Šúrsky prales, jen 10 minut od centra Bratislavy, nabízí ideální podmínky pro výuku a trénink golfové hry pro individuální klienty i skupiny. V golfové akademii je k dispozici: driving range (250m), letní green s pěti cvičnými jamkami, tréninkové bunkry, vodní překážka, putting & chipping area, 6-ti jamkové hřiště - znormované, s možností úpravy HCP 37-54, ProShop, klubovna s novými šatnami, letní terasa s občerstvením.

Ubytování:

Všechny pokoje mají samostatnou koupelnu, WC, minibar, trezor, TV se satelitními programy, a možnost připojení na internet. K dispozici jsou i pokoje pro zdravotně postižené a klimatizované pokoje.

Stravování:

Kulinářské speciality domácí a zahraniční kuchyně můžete ochutnat v příjemném prostředí hotelové restaurace s výhledem na zelené nádvoří hotelu. Kapacita restaurace: 45 míst. Gourmet klub: unikátní prostor v starorakúskom stylu s originální zvonicí a krbem, slouží pro předem ohlášené společnosti a je ideálním místem pro firemní konferenci, svatbu nebo rodinnou oslavu, husí hody či firemní vánoční večírek. Kapacita: 120 osob (banket), 200 osob (recepce). V letním období je k dispozici terasa na zeleném nádvoří hotelu, kde ve dvou letních stanech dokážeme usadit až 150 osob. Oblíbené jsou grill a garden parties, školy vaření a grilování s aktivní účastí hosty na přípravě jídla.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz