English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Slovensko > Bratislavský > Bratislava > Hotel Modena***

Hotel Modena***

Bratislava


Hotel Modena***
Single Image 

Popis:

Hotel Modena ***

Nově otevřený, částečně zrekonstruovaný hotel situovaný v části Bratislava - Ružinov. Je vzdálen 6 km od historického centra se snadným přístupem k turistickým atrakcím a nákupním střediskům. Také se vyznačuje rychlou dostupností k letišti a hlavním dopravním tahem do Košic, Vídně, Prahy, Budapešti. V bezprostřední blízkosti hotelu se nachází zastávka městské hromadné dopravy (100 metrů). Hlavní nádraží Bratislava - Staré město, s přímým spojem, je vzdálena jen 7,5 km od hotelu.

Návštěvníkům nabízíme kvalitní ubytovací a také gastronomické služby za bezkonkurenční ceny, vhodné pro obchodní cestující, turisty nebo rodiny. Ve všech prostorách, včetně pokojů je k dispozici bezplatné Wifi připojení a disponuje bezbariérovým přístupem.

Hotel má k dispozici také monitorované parkovací místa vyhrazenými pro ubytované hosty.

K hotelu patří školící místnost s kapacitou do 30 osob, vhodná pro různé příležitosti jako pracovní jednání, školení, případně i rodinné oslavy, setkání, či menší svatby. Samozřejmostí je zajištění kompletních cateringových služeb dle Vašich přání.

K hotelu také patří restaurace Maranello, která disponuje kapacitou až 130 osob a je vhodným místem pro konání svateb, rodinných oslav, firemních večírků a plesů.

Stravování:

Kompletní gastronomické služby poskytuje reštavrácia Maranello ristorante, patřící k hotelu
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz