English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel No.16

Bratislava


Hotel No.16
Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Prvotřídní malý business hotel se zahradou a osobitou atmosférou, nachází se v idylickém prostředí vilové čtvrti plné zeleně, vzdálený pouhých 10 minut chůze od historického centra Bratislavy. Nabízí příjemnou rodinnou atmosféru v pokojích a apartmánech s výhledem na zahrady starého města i Bratislavský hrad.

Parkování - Zpoplatněné hlídané parkoviště slouží výhradně pro hosty hotelu No 16 ve dvoře zařízení. Auto - 10 € Motocykl - 7 € Jízdní kolo - 3 €. Prádelna - Naše profesionální vybavená prádelna je Vám denně k dispozici. Každý den se v ní staráme o to, aby vaše prádlo bylo vždy čisté a voňavé. Konferenční místnost - Naše konferenční místnost, s kapacitou přibližně 15 lidí, je vybavena moderní prezentační technikou, vysoce-rychlostním internetem a klimatizací. Přes přestávku lze využít kuchyňky pro "coffee-breaky", vlastní koupelnu s toaletou i balkon s výhledem na hrad pro kuřáky. Domácí Mazlíčci - Díky naší příjemné a prostorné zahradě Vám umožňujeme přinést si své domácí mazlíčky.
Ubytování:Jednolůžkový pokoj - LCD televizor Satelitní příjem Telefon s přímou volbou Internet - WiFi Trezor Klimatizace Minibar Pracovní stůl s lampou Vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem Vysoušeč vlasů. Dvoulůžkový pokoj - LCD televizor Satelitní příjem Telefon s přímou volbou Internet - WiFi Trezor Klimatizace Minibar Pracovní stůl s lampou Vlastní koupelna s vanou nebo sprchovým koutem Vysoušeč vlasů. Studio - LCD televizor Satelitní příjem Telefon s přímou volbou Internet - WiFi Trezor Klimatizace Minibar Pracovní stůl s lampou Vlastní koupelna s vanou Vysoušeč vlasů.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz