English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Remy

Bratislava


Hotel Remy
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Jsme malý a přátelský rodinný hotel s nádhernou zahradou, jezírkem a vodopádem. Nabízíme Vám ubytování v útulně zařízených pokojích za příjemné ceny.

Pobyt u nás Vám na každém pokoji zpříjemní klimatizace, WIFI zdarma, televizor či koupelna s WC.

Nabízíme Vám dva klimatizované školící prostory, každý pro cca 50 osob. Kromě občerstvení, oběda, případně večeře umíme zajistit i projektor nebo jiné vybavení potřebné pro naplnění cílů Vaší návštěvy.

Ubytování:Jako jeden z mála hotelů této kategorie máme individuálně nastavitelnou klimatizaci v každém pokoji, což při stále horúcejších létech jistě oceníte. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, sprchový kout a umyvadlo. Samozřejmostí jsou ručníky a osušky, které Vám i pravidelně vyměníme. Naše nadstandardní pokoje jsou v nové části hotelu, vybavené novým nábytkem, větší koupelnou a jsou výhradně nekuřácké.

Pro těžší mobilních hosty máme připravenou prostornou bezbariérový pokoj, která je vybavena pomocnými madly na toaletě a v koupelně. Pro větší pohodlí má koupelna přibližně čtyřnásobnou rozlohu oproti standardní koupelně a je vybavena vanou. Celé přízemí hotelu včetně restaurace je bezbariérový zóna.

Apartmán je vhodný i pro nejnáročnější klienty. S plochou 50m2 je prostorný, vzdušný, vybavený LCD televizorem, zasedací prostorem s koženou sedačkou a mramorovým konferenčním stolkem. Velká manželská postel je umístěna za rohem pokoje a proto je možné využít apartmán i na obchodní setkání či jednání.
Stravování:Snídaňová restaurace je v provozu denně od 7.00 do 10.00 hod. V sobotu a neděli od 7.30 do 10.00 hod. Hotelovým hostům nabízíme snídaňové menu za zvýhodněnou cenu.

Bar s večerní restaurací lze otevřít po dohodě.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz