English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Ponteo Activity Park

Bratislava


Ponteo Activity Park
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Zapomeňte na chvíli na všechny starosti a každodenní uspěchanost. Nechte se hýčkat a vychutnejte si pocit pohody a neopakovatelné atmosféry v hotelu Ponteo ****. Nabízíme vám ubytování v moderních, stylově zařízených pokojích příjemné a útulné písčito-béžové barvy. Kvalita poskytovaných služeb je pro nás neustálý závazek. Pro dokonalý pocit pohodlí si naši hoteloví hosté nyní odpočinou na nových kvalitních matracích. Hotel Ponteo disponuje kapacitou 20 dvoulůžkových pokojů a 3 apartmánů.

Během pobytu je vám k dispozici náš hotelový personál, který s radostí zajistí služby jako room service, wake up call či transfer na nádraží nebo letiště. Po dohodě s personálem a v závislosti na obsazenosti kapacit je možný late check-out nebo early check-in zdarma.

Díky skvělé poloze v klidné lokalitě na pomezí 4 evropských zemí a současně v bezprostřední blízkosti Bratislavy k nám nemáte opravdu nikdy daleko.

Ponte znamená v latině most, spojení. V Ponteo Activity Park se v jedinečné formě spojuje město s přírodou, práce se zábavou, aktivita s relaxací. Je to však především místo, které spojuje lidi. Rodinu, přátele, sousedy, kolegy. Chce to jen jednou přijít a zažít.


Ubytování:

Vybavení pokojů
kvalitní matrace - individuálně ovládaná klimatizace - vlastní sociální zařízení - prostorný balkón - pokojový trezor - televizor - minibar - telefon - vysoušeč vlasů - základní koupelnová mini drogerie - nekuřácké pokoje

Stravování:

Vychutnejte si požitek z domácí a mezinárodní kuchyně spojený s příjemným posezením ve stylovém prostředí. Všechny naše jídla jsou našimi originálními recepturami zohledňujícími základní principy naší kuchyně.

Komfortní restaurace s krbem, dva útulné salonky, elegantní zimní zahrada, kavárna a venkovní terasa jsou ideálním místem k pořádání soukromých či firemních akcí, rodinných oslávči svadiebs kapacitou až do 120 osob. Denní světlo, které spolu se sluneční zimní zahradou vytvářejí atmosféru slunečného dne, najdete jen málokde. Špičkové ozvučení restaurace a její variabilita poskytuje dostatečný komfort i pro ty nejnáročnější klienty.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz