English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Bernartice > Penzion Kerak

Penzion Kerak

Bernartice


Penzion Kerak
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rekreační dům-penzion Kerak leží v klidné oblasti Červená nad Vltavou v obci Jetětické Samotyuprostřed nádherné přírody, v blízkosti jsou lesy a řeka Vltava s pláží ke koupání - 1 km,rybaření, houbaření,cyklistika,turistika.Koupání v řece Vltavě na Orlíku-pláž 100 m od parkoviště, 800 m od penzionu.V blízkosti hrad Zvíkov-12 km.

Kapacita - 6 - 8 osob.Pokoj č. 1 - třílůžkový - mikrovlnná trouba,LCD televize s DVD.Pokoj č. 2 ložnice třílůžková, LCD televize.Pokoj č. 3 - dvoulůžkový,LCD televize.Každý pokoj má koupelnu se sprchou a WC.Poskytovány masáže od maséra, školeného v REFIT Praha.Cyklistický a turistický průvodce, .K zapůjčení:žehlička,CD přehrávač,knihy, pro děti hračky,venkovní gril.

Zahradní posezení s ohništěm u romantického srubu.Hřiště- houpačka,skluzavka,míčové hry,pískoviště.Parkování v objektu,úschovna kol.K zapůjčení badminton.

Posezení a grilování pod pergolou.

Umístění:

V okolí lesy,romantická lesní jezírka,kaňony směrem k řece,okolí Vltavy,pláž na koupání.

Města:Milevsko 12 km - klášter premonstrátů, starobylá města Písek a Tábor, Bernartice.

Zámky Bechyně,Březnice, Blatná

Krokodýlí farma v Protivíně.ZOO Větrovy Tábor-safari.

Tábor-Husitské muzeum, Muzeum čokolády, Muzeum Lega

Holašovice-památka UNESCO

Písecké hory

Stravování:

Možnost vlastního vaření.Kuchyň vybavena:kuchyňská linka se základním nádobím, 2 krát lednice s mrazákem,elektrický sporák se sklokeramickou varnou deskou,varná konvice,mikrovlnná trouba,sendvičovač,kávovar,krbová kamna.

Restaurace 50 m.Restaurace U Podolského mostu 3 km.Středověká krčma v Písku.Obchod s potravinami v Jetěticích - 1 km ( středa zavřeno).
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz