English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Černá v Pošumaví > Penzion Rak

Penzion Rak

Černá v Pošumaví


Penzion Rak
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion je svou polohou ideální pro ty z Vás, kdo hledáte ideální ubytování na Šumavě. Okolí penzionu nabízí nepřeberné množství pěších, cyklistických výletů a návštěv hradů a zámků. V zimě uspokojíme milovníky zimních sportů v lyžařském areálu Lipno, Sternstein nebo Hochficht, takže si můžete maximálně užít lyžování na Šumavě. Přímo pod penzionem se nachází nástupní místo bruslařské dráhy.

Ubytování v penzionu Rak je zajištěno v moderně zařízených pokojích.

Nabízíme dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro nejmenší máme k zapůjčení dětské postýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, LCD TV a připojením k internetu. Ve společných prostorách je dispozici mikrovlnka a rychlovarná konvice.

Pokoje se snažíme vybírat a přizpůsobovat k plné spokojenosti rodin s dětmi a párům.

 Hostům penzionu Rak je podávána strava ve vlastní nekuřáčké restauraci, tzn. pouze o patro níže než jsou pokoje.

Celková kapacita je pro 30 osob.

Umístění:

Okolí penzionu nabízí nepřeberné množství pěších, cyklistických výletů a návštěv hradů a zámků. V zimě uspokojíme milovníky zimních sportů v lyžařském areálu Lipno, Sternstein nebo Hochficht, takže si můžete maximálně užít lyžování na Šumavě. Přímo pod penzionem se nachází nástupní místo bruslařské dráhy.

 

Nesmíme se zapomenout zmínit, že Černá v Pošumaví patří k nejvyhledávanějším místům k windsurfingu, kde také naleznete, jak půjčovnu, tak školu windsurfingu.j

Nedaleko se nachází zoo koutek, letní kino, Stezka v korunách stromů, bobová dráha, paintball, zřícenina hradu Vítkův hrádek, koně, cyklostezky a mnoho využití volného času.

Ubytování:

Penzion disponuje 5 dvoulůžkovými pokoji s možností přistýlky a 2 čtyřlůžkovými pokoji.

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, LCD TV a DVD a připojením k internetu.

Stravování:

Součástí penzionu je také restaurace s barem pro 30 osob.

 

V letní sezóně je otevřena venkovní terasa s 50 místy s výhledem na Lipno a Šumavu. V sezónním období je zde možné stravování po celý den pro hosty penzionu i pro veřejnost.

Mimo sezónu je restaurace v omezeném provozu a je určena jako zázemí pro ubytované hosty.

 

Nabízíme velký vyběr jídel se širším zaměřením. Na své si příjdou vyznavači tradičních českých jídel, vegetariáni či mlsouni. Součástí lístku je i dětské menu.

 

Dále zde naleznete aktuální letáky o okolí, knihu typů na výlety,  časopisy a hlavně naší návštěvní knihu, kde nám můžete zanechat vzkaz, jak se vám u nás líbilo.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz