English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > České Budějovice > Clarion Congress Hotel České Budějovice

Clarion Congress Hotel České Budějovice

České Budějovice


Clarion Congress Hotel České Budějovice
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Clarion Congress Hotel České Budějovice představuje moderní business hotel, který svým hostům nabídne nejvyšší komfort a širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu značky Clarion. Špičkově vybavené konferenční zázemí, vysoce kvalitní služby, vynikající gastronomie a skvělá poloha přímo v srdci města je vaší ideální volbou pro pořádání velkých i malých konferencí, meetingů a společenských akcí v jižních Čechách. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti starého města a hlavního náměstí Přemysla Otakara II., kde tvoří známou dominantu jihočeské metropole. Vzdálenost od autobusového a vlakového nádraží je pouze 2,5 km, hotel je snadno dostupný z hlavních silničních tahů, které spojují Prahu s Rakouskem.

Ubytování:

Clarion Congress Hotel České Budějovice nabízí komfortní ubytování v centru Českých Budějovic. Hostům je k dispozici celkem 205 pokojů typu Standard nebo Superior a luxusní apartmá. 3 pokoje jsou určeny handicapovaným hostům. K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení s vanou, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, LCD televizor se SAT TV, kávový a čajový set a internetové připojení zdarma. Všechny pokoje hotelu jsou plně klimatizované a pokoje ve vyšších patrech nabízí překrásný pohled na celé město České Budějovice a na přilehlé okolí. Pro klienty jsou dále k dispozici pokoje nekuřácké pokoje a pro rodiny s dětmi pokoje rodinné.

Clarion Congress Hotel České Budějovice nabízí velkokapacitní hotelové parkoviště s kapacitou až 150 parkovacích míst.

Stravování:

Benada Restaurant s příjemným výhledem do hotelového parku, stylová pivnice IN LOCO a hotelová restaurace, nabízí hotelovým hostům i široké veřejnosti speciality moderní domácí a mezinárodní gastronomie. Lobby bar v hotelové hale poskytuje komfortní zázemí a dokonalý přehled o celkovém dění v hotelu a přitom dostatečné soukromí pro pracovní či neformální setkání. Nabízí různé druhy tuzemských i zahraničních vín, míchaných nápojů, kávových specialit, dezertů a lehkého občerstvení. V letních měsících si pak můžete v klidu posedět, relaxovat či si nechat namíchat drinky na letních terasách hotelu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz