English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > České Budějovice > HOTEL BUDWEIS

HOTEL BUDWEIS

České Budějovice


HOTEL BUDWEIS
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Hotel má 6 podlaží, disponuje celkem 60 bezbariérovými pokoji s výměrou od 23 do 26 m2, z toho je 59 pokojů dvoulůžkových a 1 suite. Tři pokoje jsou uzpůsobeny pro handicapované. Výtah je samozřejmostí. Na požádání zajistíme odnos zavazadel, praní prádla nebo zajistíme vyčištění oděvů. V elegantně zařízených nekuřáckých pokojích najdete veškerý komfort, který ve čtyřhvězdičkovém hotelu očekáváte. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybaveny WC a koupelnou s vanou, vysoušečem vlasů , kosmetickým zrcátkem a širokou nabídkou hotelové kosmetiky, barevnou televizí se satelitem, radiem, telefonem s přímou volbou, připojením na internet, sejfem, minibarem, coffee/tea facilities i žehlící soupravou. Bezpečnost hostů je zajištěna kouřovými a tepelnými detektory v celém objektu. Dveře do pokojů jsou osazeny bezpečnostním zámkovým systémem. V hotelové hale je recepce se směnárnou a s prodejem drobné hygieny a dárkovými předměty. Z hotelové haly se vejde do kavárny /ca 40 míst/ a dále do restaurace s počtem 100 míst. K pořádání menších akcí, školení a oslav soukromého charakteru je k dispozici salonek pro ca 24 osob. Součástí restaurace je i letní zahrádka, která přímo vybízí k posezení v městské oáze klidu. V 1.patře hotelu /mimo pokojovou část/ se nachází sál pro cca 100 osob. V různých cenových relacích zajistíme, konference, semináře, školení, rauty, oslavy, zabezpečíme ozvučení, zapůjčíme dataprojektor, zpětný projektor, diaprojektor, TV, video, flipcharty a plátna. Dle přání zákazníka zajišťujeme hudby různých žánrů, průvodcovské služby ( navrhneme Vám přesný program ), projížďky lodí na Lipně a na Orlíku, exkurze v pivovaru atd. Hoteloví hosté mají možnost parkování přímo vedle hotelu ( cca 40 parkovacích míst pro osobní auta, parkování autobusu na placeném parkovišti v těsné blízkosti hotelu ).
Umístění:Soutok velkých jihočeských řek Vltavy a Malše si v roce 1265 vybral český král Přemysl Otakar II. K založení města České Budějovice. Pravidelný půdorys nově zakládaného královského města, jehož střed tvoří rozlehlé čtvercové náměstí, patří k vrcholům středověkého urbanismu v českých zemích. České Budějovice jsou historickým městem většinu památek najdete v přímém sousedství hotelu. Je to například Dominikánský klášter s klášterní věží, náměstí Přemysla Otakara II., Samsonova kašna, Černá věž, Rabenštejnská věž, hradební věž Železná pana a spousta dalších. V sousedství hotelu najdete i krytý bazén, atletické centrum a zimní stadion. V současné době se město stává také kulturním centrem. Okolo hotelu vede cyklostezka, která Vás provede podél Vltavy a Malše až na zámek Hluboká nad Vltavou, na keltské oppidum Třísov nebo například na nejvyšší horu Blanenského lesa Kleť. 12 km od Českých Budějovic stojí známý klášter Zlatá koruna a pouhých 24 km na jih najdete památku UNESCO – Český Krumlov.
Ubytování:Hotel nabízí 60 bezbarierových pokojů, 59 dvoulůžkových a jedno apartmá. Na pokojích je vysokorychlostní připojení na internet a WIFI v celém objektu. Dále klimatizace. Dveře pokojů jsou vybaveny bezpečnostními zámky. Každý pokoj má TV + SAT, minibar, možnost uvaření kávy a čaje na pokoji, žehlicí souprava na pokoji. Dále trezor, telefon s přímou volbou do celého světa, radio, koupelna s vanou a WC, vysoušeč vlasů a kosmetické zrcátko.
Stravování:Restaurace - 100 míst Salonek - 24 míst Lobby-bar kavárna - 40 míst Konferenční prostory s barem - 100 míst Venkovní posezení s výhledem na řeku Malše a Dominikánský klášter Restaurace i kavárna poskytují návštěvníkům stylovou a neformální atmosféru. Nabízí výběr jídel mezinárodní i tradiční české kuchyně nejvyšší kvality. Kavárna je místo jako stvořené pro přátelská setkání u vína, kávy se zákuskem či koktejlů. Fonotéka umístěná ve sklepních prostorech hotelu nabízí pestrý výběr vín. Profesionální personál gastronomického úseku zajistí podle Vašich představ také svatební hostiny, rauty, recepce a jiná přátelská či společenská setkání. Pro konání soukromých a firemních akcí je k dispozici restaurace se salonkem. Salonek má kapacitu 24 míst a je vybaven velkoplošnou TV s možností propojení s notebookem. V prvním patře hotelu se nachází konferenční sál s kapacitou 100 míst, který je vybaven promítacím plátnem s dataprojektorem. Ve všech prostorách hotelu je možnost připojení k internetu. Zajišťujeme konference, semináře, společenské akce, svatební hostiny, abiturientská setkání, průvodcovské služby a další služby dle přání zákazníka.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz