English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > České Budějovice > Hotel ADLER

Hotel ADLER

České Budějovice


Hotel ADLER
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel nabízí celkem 24 pokojů, z toho 2 jednolůžkové, 2 trojlůžkové a 21 dvoulůžkových. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Pokoje jsou dále vybaveny telefonem s přímou volbou (možnost připojení k Internetu), rádiem, TV + satelit a minibarem.

Umístění:

Památky města České Budějovice, turistika a cykloturistika v okolí.

Ubytování:

 Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Pokoje jsou dále vybaveny telefonem s přímou volbou (možnost připojení k Internetu), rádiem, TV + satelit a minibarem.

Stravování:

 Restaurace s kapacitou 50 míst nabízí zajímavou a širokou nabídku   české a mezinároní kuchyně. Naše lahodné pokrmy mohou hosté   zapít čepovaným, neméně lahodným pivem značky Budvar z   místního pivovaru. Odpočinek a příjemné posezení najdete v   hotelovém baru nebo na letní terase. Zároveň Vám nabízíme   možnost rezervace a uspořádání slavnostních večírků, rautů, svateb,   promocí a podobných akcí. 

Našim hostům nabízíme možnost posezení na letní zahrádce.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz