English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > České Budějovice > Hotel KLOR

Hotel KLOR

České Budějovice


Hotel KLOR
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel stojí nedaleko historického města Český Krumlov a nabízí velice čisté, komfortní a ničím nerušené prostředí k odpočinku. Hotel Klor má k dispozici 12 vkusně zařízených pokojů a vnitřní bazén, uzamčené parkoviště. V okolí jsou lesy, louky i řeka nabízející spoustu možností k procházkám, pěší turistice, plavání, rybaření a houbaření. Doudleby stojí na hlavní cyklostezce z České republiky do Rakouska (Praha-Linec) a na cyklostezce vedoucí kotlinou podél řeky Malše. Máte-li zájem o aktivní odpočinek, můžete využít místního sportovního komplexu (tenis, stolní tenis, fotbal, volejbal, fitness centrum). V zimě je k dispozici lyžařská kotva a umělé kluziště.

Umístění:

Obec Doudleby se nachází v blízkosti historických, památkově chráněných měst České Budějovice a Český Krumlov.Přilehlé lesy,louky  a řeka skýtají dostatek příležitostí k procházkám přírodou,koupání, rybaření či houbaření,cyklistice.Obec leží na cyklotrase "Pomalším" a na hlavní cyklotrase Praha-Linz.K aktivnímu odpočinku lze využít i místní sportovní areál / nohejbal,volejbal,tenis/,v zimě pak osvětlený lyžařský vlek a kluziště.Láká-li Vás kultura,pak byste si jistě neměli nechat ujít některou z místních tradičních společenských událostí,jako například Dožínky,masopust či vystoupení místního tanečního souboru Doudleban. 

Ubytování:

V našem tříhvězdičkovém hotelu Vám nabízíme ubytování v některém z 12 kompletně vybavených pokojů zařízených v anglickém stylu.Celková kapacita hotelu je 36 lůžek.Pokoje jsou převážně dvoulůžkové a třílůžkové s možností přistýlky.Nabídneme Vám však i jednolůžkový či čtyřlůžkový rodinný apartmán.Každý s pokojů ma vlastní sociální zařízení se sprchou či vanou,barevný televizor se satelitem a telefon.V celém hotelu je zdarma možnost připojení k internetu Wifi.Vše tak, abychom našim hostům zaručili veškeré pohodlí při pobytu.Stylovost a charakter našeho hotelu jistě uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Stravování:

Nejen pro hotelové hosty je k dispozici restaurace s 50 místy a salonek o kapacitě 12 míst,ve kterých si můžete v soukromí uspořádat svatební hostinu,firemní školení,večírky,prezentace,kurzy a jiné akce.U příležitosti těchto setkání Vám rádi připravíme speciální menu v souladu s Vašimi požadavky.Příjemný večer nabízí piano bar s krbem.

Od 1.10.2014 do 31.3.2015 je hotelová restaurace uzavřena. Možnost pouze snídaní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz