English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > České Budějovice > Penzion Relax Martina

Penzion Relax Martina

České Budějovice


Penzion Relax Martina
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Zveme Vás k návštěvě nově otevřeného rodinného penzionu Relax Martina. Apartmány o rozměrech 50 - 70 m2 jsou vybaveny vlastním WC a sprchovým koutem, jejich uspořádání odpovídá kategorii 2+kk (předsíň, pokoj s kuchyňskou linkou, ložnice). Všechny pokoje jsou velmi pohodlně vybaveny.

Parkování zajištěno přímo u penzionu zdarma. K relaxaci našich hostů slouží venkovní bazén,sauny,whirpool,masáže,dětské hřiště a venkovní posezení.

Umístění:Penzion leží na okraji Č. Budějovic ve vilové čtvrti. V okolí penzionu najdete lesy, do kterých můžete vyrazit na houby anebo jen na příjemné procházky. Řeka Malše protéká od penzionu ve vzdálenosti 500 m a Vltava 1000 m. Po březích obou řek jsou překrásné procházky. Z oken penzionu je vidět na zvedající se krajinu za Budějovicemi, mimo jiné i na Kleť.
Ubytování:Prostorné apartmány s balkony a terasami, vybavené kuchyňskými linkami, ledničkou, varnou konvicí, varnou deskou, TV, WIFI - zdarma. Vlastní sociální zařízení.
Apartmán je vhodný pro rodinu s dětmi.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz