English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Český Krumlov > Hotel Bellevue Superior

Hotel Bellevue Superior

Český Krumlov


Hotel Bellevue Superior
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Bellevuenabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích pro celkem 142 osob.

V hotelu Bellevueje k dispozici konferenční centrum Residence Latrán s celkovou kapacitou až 100 osob.

Sauna je bezplatnou součástí servisu pro hosty hotelu. Masáže za poplatek.

Umístění:

Možnost mnoha výletů a procházek historickou částí města, možnosti vypůjčení sportovního vybavení, možnost turistických výletů do okolí.

Ubytování:

Hotel Bellevuenabízí 57 komfortních, zcela renovovaných pokojů se satelitní TV, trezorem, ISDN-internetovou přípojkou a telefonem.

Dále je k dispozici 5 prostorných junior suites, z nichž každý má svůj unikátní šarm, 1 bezbariérový pokoj, 3 velkoryse pojaté apartmány v rámci "Executive floor" v nové hotelové extenzi Residence Latrán s full business&leasure equipment výbavou.

Stravování:

Le Jardin Restaurant s vinným sklepem a zahradnímprostorem je vyhlášenou gourmetovou restaurací, která nabýzí zážitkovou gastronomii, degustační menu s víny a vysoce kvalitní servis.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz