English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Český Krumlov > Hotel Latrán

Hotel Latrán

Český Krumlov


Hotel Latrán
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Latrán se nachází jen pár metrů od hlavní brány zámeckého a hradního areálu v Českém Krumlově. Historie budovy sahá do 15.století. Z této doby se dochoval původní dřevěný srub, který byl v průběhu let obestavěn.

Ubytovat se zde můžete v pokojích moderních i dobových, zážitkem může být i přenocování v již zmiňovaném středověkém srubu. Šablonové vzory na stěnách některých pokojů jsou inspirovány původními odhalenými motivy.

Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé ubytování v jedenácti dvoulůžkových, jednom trojlůžkovém a dvou čtyřlůžkových pokojích.

Po celém hotelu se lze připojit k internetu (Wi-Fi). V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a parkování na vyhrazených městských parkovištích po celou dobu vašeho pobytu u nás.

 

Umístění:

Hotel Latrán se nachází v podzámčí, v blízkosti parku Jelení zahrada i historického centra Českého Krumlova.

Ubytování:

Hotel Latrán nabízí ubytování ve čtrnácti pokojích (v jedenácti dvoulůžkových, jednom trojlůžkovém a dvou čtyřlůžkových). Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem se satelitním příjmem, vlastním sociálním zařízením, telefonem a minibarem. V celém hotelu je dostupné wifi internetové připojení. Pro celý hotel, vyjma dvou pokojů ve druhém patře (č.49 a č.50), je k dispozici výtah.

Stravování:

V přízemí hotelu je Vám k dispozici měšťanská kavárna Latrán.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz