English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Český Krumlov > PENZION KAPR

PENZION KAPR

Český Krumlov


PENZION KAPR
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Vítáme Vás v našem klidném, rodinném penzionu. Ze všech pokojů je nádherný výhled na nejkrásnější část vltavského meandru a historického centra s impozantní scenérií zámku, zámecké věže a kostela Sv. Víta v pozadí.

Ubytování se snídaní nabízíme ve čtyřech standartně vybavených pokojích, s připojením wi-fi na internet zdarma. Celý penzion je přísně nekuřácký.

 

Umístění:

V blízkosti pensionu je půjčovna lodí, kol, fitness studio, plavecký bazén. V dosahu cca 1km je střelnice, jízda na koních, rybníky, lesy a nádherné houbařské okolí. V zimě je na Kleti (1084 m.n.m.) v provozu sjezdovka pro lyžaře. Lipenské jezero - 20min. jízdy autem nabízí zimní sporty- běžky, sjezdovky,a v letě vodní sporty. Po řece Vltavě směrem do Č.Krumlova je nádherný zámek Rožmberk. Perlou jižních Čech je krumlovský zámek, otáčivé hlediště v zámecké zahradě a zámecké barokní divadlo. České Budějovice jsou rovněž 20 min.jízdy autem od Č.Krumlova, v blízkosti zámek Hluboká.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem. Pečlivá rekonstrukce původních konstrukcí vrcholí originálním zpracováním koupelen. Pro rodinu s dětmi je možnost propojit zvláštním vchodem pokoje Štěpán a Alena v jeden velký apartmán se dvěma koupelnami.

Stravování:

Náš pension nabízí snídaně formou teplého i studeného bufetu.
V blízkém okolí na Vás také čeká velké množství restaurací, kde si můžete dopřát oběd či večeři.
V ulici je také samoobsluha, kde si můžete nakoupit.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz