English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Český Krumlov > Pension Tiffany

Pension Tiffany

Český Krumlov


Pension Tiffany
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Romantický Pension Tiffany je situován v centru v příjemné tiché uličce, 50 kroků od českokrumlovského divadla, muzea a kamenného mostu. Náš historický dům z roku 1625, který je zařazen mezi kulturní památky, se nám podařil s ohledem na středověký ráz města velmi citlivě a komplexně zrekonstruovat.

Za tři minutky pohodovou chůzí dojdete na hlavní náměstí. Nacházíme sme v klidné části centra Českého Krumlova a přitom se k nám dostanete jednoduše, nedalekým sjezdem z hlavní silnice. Dále již navazuje pěší zóna historického centra.

Při vstupu na Vás dýchne duch českokrumlovské historie. Přivítá Vás dubové schodiště, k ubytování jsou na výběr 3 velké historické pokoje a 3 menší romantické pokojíky.

Umístění:

Naproti pensionu sídlí půjčovna lodí, raftů a kol. Rádi Vám poradíme, kam na výlet do okolí, kam za památkami, kulturou nebo kde se dobře najíte. Pokud budete mít zájem, zašleme Vám nabídku programů a dalších služeb mailem.

Prohlídka hradu a zámku Český Krumlov, hradní příkop s medvědy, kostel Sv. Víta, otáčivé hlediště v Českém Krumlově, Pivovar Eggenberg,...Festivaly - Slavnosti pětilisté růže, Mezinárodní hudební festival, Festival komorní hudby.... Sportovní a turistické aktivity - přehrada Lipno, cykloturistika, golf, koně, rafty a kanoe na Vltavě, stezka pro bruslaře... Rozhledna na Kleti.

Svatováclavské slavnosti, vánoční trhy, Hradební muzeum a Zámecká věž. Ski areál Lipno, Ski areál Hochficht.

Ubytování:

Máme pro Vás k dispozici 3x romantický 2-lůžkový pokoj se společnou koupelnou a 3x historický 2 až 4-lůžkový pokoj s přistýlkami s koupelnou a WC.

Kapacita je 18 lůžek.

Stravování:

Snídaně v penzionu, v bezprostřední blízkosti penzionu je mnoho různých restaurací. Obchod s potravinami je 50m od penzionu.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz