English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Český Krumlov > Pension Wok

Pension Wok

Český Krumlov


Pension Wok
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension WOK -  nabízí celoroční ubytování ve třech pokojích typu Standard s krásným výhledem na řeku Vltavu a historické centrum města, pokoj Economy s výhledem do boční uličky Rybářská.

Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou s WC, sprchou nebo i vanou, fénem, TV a satelitem, Wi-Fi.

U domu je jedno parkovací místo s kamerovým systemem, po předchozí dohodě lze rezervovat. Hostum zajišťujeme i cenově zvýhodněné parkování na městském parkovišti P3.

Měšťanský dům s krásným výhledem na historické centrum Českého Krumlova, s pozoruhodnou šindelovou střechou a dřevěnou .

Český Krumlov - do dnešních dnů téměř neporušené středověké malé město, kulturní památka UNESCO, město s množstvím galerií a muzeí. Všechny památky jsou snadno dostupné pěšky, zámek Český Krumlov leží ve vzdálenosti 500 m od pensionu.

Umístění:

Český Krumlov - do dnešních dnů téměř neporušené středověké malé město, kulturní památka UNESCO, město s množstvím galerií a muzeí. Všechny památky jsou snadno dostupné pěšky, zámek Český Krumlo leží ve vzdálenosti 500 m od pensionu.

V bezprostřední blízkosti pensionu je i řada obchodů, restaurací. V sousedství pensionu se nachází restaurace s venkovní zahrádkou na břehu řeky Vltavy a cukrárna, které vám zpříjemní pobyt.

Ubytování:

Pokoj č.1 Economy - přízemí    Dvoulůžkový pokoj s bočním oknem do ulice Rybářská,. Vybaven samostatným sociálním zařízením a sprchou,fén, TV + satelit,Wi-Fi, trezor a varná konvice. Velikost pokoje 10 m2, koupelna 4 m2.

Pokoj č. 2 Lux - 1.patro    Prostorný dvoulůžkový pokoj s výhledem na střed města a řeku Vltavu. Má vlstní východ na venkovní dřevěnou pavlač, která je průchozí s vedlejším pokojem č.3. Tuto možnost ocení rodiny s dětmi. Vybaven samostatným socialním zařízením, vanou a sprchou, fén, TV + satelit, Wi-Fi, trezor, varna konvice a presovač. Velikost pokoje 16 m2, koupelna 3,3 m2.

Pokoj č.3 Lux  - 1.patro    Třílužkový pokoj s výhledem na střed města a řeku Vltavu, nebo do boční ulice Rybářská. Pokoj má jedno dvoulůžko a samostatnou postel. Má vlastní východ na venkovní dřevěnou pavlač, která je průchozí s vedejším pokojem č.2. Tuto možnost ocení rodiny s dětmi. Vybaven vlastním socialním zařízením a sprchou, fén, TV + satelit, Wi-Fi, trezor, varná konvice a presovač. Velikost pokoje 20m2, koupelna 3,8 m2.

Pokoj č.4 Standard - podkroví   Třílužkový podkrovní pokoj s trámovým stropem a výhledem na střed města a řeku Vltavu, nebo do boční ulice Rybářská. Pokoj má jedno dvoulůžko a samostatnou postel. Vybaven vlastním sociálním zařízením a sprchou, fén, TV + satelit, Wi-Fi, trezor a varná konvice. Velikost pokoje 24 m2, koupelna 2,9 m2.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz