English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Český Krumlov > Pension u zámku

Pension u zámku

Český Krumlov


Pension u zámku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Pension u zámku nabízí exkluzivní ubytování ve dvou a čtyřlůžkových prostorných pokojích s obytnou plochou až 45 m2; každý je zařízen v jiném stylu K odpočinku Vás vybízí romantická terasa s kouzelným výhledem na zámeckou věž. Pension se nachází v sousedství zámku Český Krumlov. Pension je umístěn v historické budově z roku 1572. V citlivě rekonstruovaném interiéru objektu pensionu zůstaly zachovány původní klenby, gotická střecha, dřevěný vyřezávaný strop, sklep vytesaný ve skále. O auta našich hostů se postaráme - k dispozici je hlídané parkoviště. Vysokou úroveň péče o hosty zaručuje též personál pensionu mající dlouhodobou praxi v pětihvězdičkových hotelech v zahraničí. Po prohlídce památek malebného města mohou hosté pensionu odpočívat v historickém a zároveň luxusním prostředí a romantické duše obklopené středověkou atmosférou.

Ubytování:

Nabízíme exkluzivní ubytování ve dvou a čtyřlůžkových prostorných pokojích s obytnou plochou až 45 m2; každý je zařízen v jiném stylu a vybaven TV+satelitem, koupelnou se sprchovým koutem a WC.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz