English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Český Krumlov > Penzion Svět

Penzion Svět

Český Krumlov


Penzion Svět
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion se nachází v části města zvané Horní Brána v Rožmberské ulici, v jednom z nejstarších domů této čtvrti. Nyní je po celkové rekonstrukci upraven tak, aby co možná nejlépe splňoval požadavky hostů.

K ubytování Vám nabízíme jeden pokoj rodinného typu, který tvoří dva dvoulůžkové pokoje. Dále dva třílůžkové pokoje (jeden s vanou a druhá se srpchovým koutem) a tři dvoulůžkové pokoje.

Na zahradě je k dispozici malé dětské hřiště (houpačky, pískoviště, bazének…..), posezení pod pergolou s možností grilování.

K dobrému pocitu hostů našeho penzionu jistě přispějí i služby jako možnost snídaně na pokoj, půjčování jízdních kol, lodí za speciální ceny pro naše hosty, možnost telefonování, přístupu k internetu a elektronické poště. Samozřejmě můžeme zajistit i rezervace lístků na kulturní programy, konající se ve městě. Všem našim hostům nabízíme možnost vyzvednutí na vlakovém nádraží v Českém Krumlově ZDARMA!

Umístění:

Okolí velmi známého města Český Krumlov nabízí nespočet historických památek v centru města a jeho okolí, jehož domimnantou je hrad a zámek Český Krumlov, zámecká zahrada a vnitřní město. Samozřejmostí je i dostatek trustický tras a cyklostezek.

Ubytování:

Samozřejmostí pro všechny pokoje je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem/vanou a WC. Ke standardnímu vybavení pokoje patří TV+SAT, rádio, bezdrátové připojení k internetu prostředbnictvím WiFi a minibar.

Stravování:

Součástí penzionu je i jídelna a zahrada s krbem, ve které ráno posnídáte nebo zde můžete v průběhu dne i večera posedět v příjemném prostředí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz