English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Český Krumlov > Ubytování u Bílé paní

Ubytování u Bílé paní

Český Krumlov


Ubytování u Bílé paní
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování u Bílé paní se nachází v centru Českého Krumlova a poskytuje ubytování ve dvou až pětilůžkových apartmánech. Parkování cca 300 m od domu. Wifi připojení k internetu.

Umístění:

Český Krumlov je zapsán na seznamu světového dědictví UNESCO. Za návštěvu stojí historické centrum, zámek, který se pyšní chovem medvědů, otáčivé hlediště, které je situováno v horní části Zámecké zahrady a kde se odehrávají mnohé festivaly a kulturní akce. Ve městě je několik galerií, muzeí, divadlo, koupaliště i krytý bazén, v letních měsících si můžete zapůjčit lodičku a projet se po řece Vltavě, která městem protéká.

Ubytování:

K dispozici jsou 3 dvoulůžkové apartmány, 1 třílůžkový a 1 pětilůžkový apartmán. Pokoje jsou vybaveny dobovým nábytkem, TV, koupelnou s vanou / sprchou a WC. Pětilůžkový apartmán má vlastní kuchyňku s lednicí, troubou, rychlovarnou konvicí.

Stravování:

V ceně ubytování je snídaně.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz