English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Domanín > Penzion U Sýkorů

Penzion U Sýkorů

Domanín


Penzion U Sýkorů
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion U Sýkorů se nachází v klidném místě na kraji vesnice Domanín, ale se snadnou dostupností obchodu a restaurace (5 minut pěšky). Penzion je vzdálen 4 km od centra Třeboně. K dispozici jsou dva dvoulůžkové a dva čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlek. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením-WC, umyvadlo a sprchový kout. Možnost WiFi připojení. Dále můžete využít plně vybavenou kuchyň a společenskou místnost, ze které je přístup na venkovní terasu.  Parkování přímo před domem, kola lze uzamknout v garáži. Na zahradě je připraveno posezení s ohništěm a dětské hřiště. Penzion je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro větší skupiny.

Umístění:

Penzion se nachází v klidném místě na kraji Domanína, na konci slepé ulice.

Ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

Ubytování:

Penzion nabízí čtyři samostatné pokoje.

Dva dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek jsou určeny bezdětným párům nebo párům s malým dítětem. Na pokoji se nachází manželská postel, posezení s konferenčním stolkem, skříň a komoda k uložení osobních věcí.

Dva prostorné čtyřlůžkové pokoje jsou určeny pro rodiny s dětmi. Na pokoji se nachází manželská postel, dvě další lůžka pro děti, posezení s konferenčním stolkem, skříň a komoda k uložení osobních věcí.

Součástí každého pokoje je sociální zařízení-sprchový kout, umyvadlo, wc.

K dispozici je dětská postýlka, dětská vanička a pokoj určený dětem ke hraní.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz