English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Milan Vopička

Hluboká nad Vltavou


Hotel Milan Vopička
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Milan Vopička  - rodinný hotel obklopený zelení golfového hřiště a zátokou Vltavy s novým přístavištěm přímo pod zámkem Hluboká. Nudu u nás nehledejte. Jen čisté prostředí, kde můžete sportovat od rána do večera a bavit se i odpočívat v pohybu.

Ubytování je poskytováno ve 2 - 3 lůžkových pokojích a rodinném apartmánu. 

Pro firmy máme připraveno soukromé zázemí včetně konferenční a zasedací místnosti s kapacitou 25 míst. Dále společenský a herní salónek pro 15 osob.

V hotelu se nachází restarurace. 

Umístění:

Hotel Milan Vopička je ideální pro aktivní hosty. Ať jste nadšenec nebo nadšený profesionál, tenis a golf jsou naším hlavním lákadlem. Nabízíme Vám vlastní 4 tenisové kurty s večerním osvětlením, venkovní bazén a vyhlášený green na golfovém hřišti Golf Hluboká čeká hned vedle našeho areálu. Své blízké a přátele můžete také sledovat a povzbuzovat z naší zahradní terasy s obsluhou

Jste soutěživí a vítězství v Grandslamu vám uniklo jen o kousek? Uspořádejte u nás tenisový turnaj pro své přátele nebo kolegy. Díky našemu zázemí a osvětlení kurtů, můžete hrát až do setmění.

- 2 tenisové antukové kurty s osvětlením

- 2 tenisové kurty s umělým trávníkem a osvětlením

- k dispozici je i kvalifikovaný tenisový trenér na objednání

- sportovní šatny a zázemí v hotelu

Stále rozšiřujeme naši sportovní nabídku v pohodlí hotelu. Nově tak můžete zkusit nohejbal, minifotbal a petanque.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny vanou či sprchovým koutem, toaletou, TV, protihlukovými plastovými okny, okenní síťkou proti hmyzu.

Výhled z hotelového pokoje Vám umožní pohled na zámek, bazén, Vltavu, tenisové kurty , golfové hřiště a na nově vybudované přístaviště.

Stravování:

Připravujeme pro vás českou i mezinárodní kuchyni z potravin od našich místních dodavatelů. Co třeba čerstvé a křupavé pečivo k snídani před tenisem a po návratu z bruslařského výletu poctivé vepřo knedlo? Orosená dvanáctka po finálové čtyřhře přijde vhod i venku pod slunečníky.

Naše restaurace je připravena hostit vaši speciální oslavu, firemní i společenská setkání.  Je spojena s venkovní terasou a nabízí dobře zásobený stylový bar ve dřevě pro večerní posezení a taktické týmové porady na rozmanitá společenská témata současnosti.

Kapacita: 40 míst
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz