English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Hořice na Šumavě > Hotel Stará škola

Hotel Stará škola

Hořice na Šumavě


Hotel Stará škola
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Optimální poloha hotelu nabízí v těsné blízkosti nejen sportovní vyžití, ale zároveň i velice bohatý kulturní program města Český Krumlov.

Náš rodinný hotel nabízí celkem 10 pokojů na dvou patrech, převážně dvoulůžkových, ale i třílůžkový a jeden čtyřlůžkový.

Ve dvou společenských místnostech je možnost využití satelitní televize a DVD.

V hotelové recepci Vám velice rádi pomůžeme s organizováním celého pobytu: zajišťujeme rybářské lístky, pronájem horských kol, výlety parníkem na 5 km vzdáleném Lipně, jízdu na koni, rafting včetně dopravy z hotelu, pronájem jachty, nebo tělocvičny v obci, či nedalekého tenisového kurtu.

Ubytování:

Každý pokoj je účelně vybaven, má samostatnou koupelnu se sociálním zařízením a hotelový telefon.

Stravování:

Naše hotelová restaurace se skládá z jedné větší a dvou menších místností, z čehož je jedna nekuřácká. Zároveň mohou sloužit jako salónky.

V příjemném prostředí restaurace můžete shlédnout stálou expozici moderních českých i zahraničních umělců a v klidu vychutnat souhru kvalitních nápojů a nabízených pokrmů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz