English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Jindřichův Hradec > Hotel Concertino**** Zlatá Husa

Hotel Concertino**** Zlatá Husa

Jindřichův Hradec


Hotel Concertino**** Zlatá Husa
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotelový komplex spojuje domy z období renesance a zcela nově vybudované moderní ubytovací zařízení.

Nabízíme 37 pokojů se 70 lůžky, každý z pokojů má předsíň, koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletou. Pro komfort hostů v nich nechybí telefon s přímou volbou, satelitní televizor, minibar, trezor, vysoušeč vlasů a tlačítko pro přivolání pomoci v tísni. Hotelové pokoje jsou navíc chráněny elektronickými zámky ovládanými magnetickou kartou.

Z podzemních garáží je snadný přístup výtahem a bezbariérovými vstupy do celého ubytovacího, restauračního a kongresového komplexu.

Hotelové služby: masážní a beauty salon, billiard • stolní hokej • stolní tenis, půjčovna horských kol, doplňkový prodej, kadeřnictví • kosmetické služby.

Ubytování:

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC), barevnou TV se satelitem, telefonem s přímou volbou, minibarem.

Celý hotel je vybudován bezbariérově, včetně jednoho pokoje s koupelnou pro vozíčkáře.

Stravování:

Pro naše hosty nabízíme výbornou kuchyni v naší restauraci s 55 místy, posezení na zahrádce, terase nebo v naší Formance.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz