English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Pension a Hostel Udírna

Jindřichův Hradec


Pension a Hostel Udírna
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hostel Udírna je prvním a jediným hostelem v centru Jindřichova Hradce s provozem nonstop po celý rok.

Pokud hledáte levné a přesto komfortní ubytování s charakteristickou atmosférou, penzion/hostel Udírna je pro vás tou pravou volbou. 
Kromě příjemných a čistých pokojů můžete využít dalších výhod včetně společné kuchyňky, pračky a sušičky, bezdrátového internetového připojení WiFi a kulturního infoservisu na baru.

Hostel není zcela ideálním místem pro rodinou rekreaci, ale pro dobrodruhy a cestovatele nebo turisty za gurmánským zážitkem naší kuchyně je tou ideální destinací.

Stylový restaurant, který je nedílnou součástí našeho Hostelu. Je ideálním místem pro setkávání s ostatními cestovateli, u vyhlášené kuchyně nebo nad sklenkou něčeho dobrého přímo v centru Jindřichova Hradce.

Umístění:

Je vám Hradec málo? Plánujete vyrazit na kole nebo pěšky do České Kanady, navštívit hrad Landštejn, zámek Červená Lhota, Cimrmanův Kaproun nebo se toulat po třeboňské pánvi mezi jihočeskými rybníky. Zeptejte se nás. Žijeme zde celý život a poradíme vám ty nejlepší místa.

Ubytování:

Připravili jsme pro Vás 6 pokojů, 3 dvoulůžkové, 3 třílůžkové . 4 pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Dva pokoje mají koupelnu společnou. Dále můžete využít pračku, sušičku, bezdrátové internetové připojení WiFi, a kulturního infoservisu na baru. Celková kapacita celého penzionu je 15 lůžek. Snídaně nepřipravujeme. Doporučíme vám dobré kavárny do 3 minut nebo máte možnost doobědnat snídaní v sousedním hotelu.

Stravování:

Zážitková kuchyně sází na jednoduché menu, vždy ale založené na prvotřídních surovinách, čerstvých bylinkách a otevřeném ohni. Jídlo připravujeme s láskou a tak jako bychom si ho dělali sami pro sebe a navíc nám po celou dobu vidíte pod ruce. Ať ochutnáte naši pořádnou porci medovo-šalvějových žeber přímo z otevřeného ohně, zaříznete do vždy čerstvého hovězího steaku nebo ochutnáte jeden z našich vyhlášených burgerů., věříme, že vás to bude bavit tak jako nás.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz