English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Černej pták

Jindřichův Hradec


Penzion Černej pták
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Rodinný penzion Černej pták se nachází v srdci historického města Jindřichův Hradec, které né náhodou obdrželo ocenění "Historické město roku 2007".

Penzion vznikl na místě proluky v ulici Štítného. Jedná se o moderní dům s veškerým zázemím - restaurace, komfortně vybavené pokoje, možnost posezení na venkovní terase. 

Ubytování je poskytováno ve 2-3 lůžkových pokojích. 

Ubytování:

Jednolůžkové pokoje, dvoulůžkové pokoje, dvouložnicové apartmá. Možnost přistýlky.

V každém pokoji je sociální zařízení, TV s plochou obrazovkou, internetovou přípojkou a WI-FI

Stravování:

Součástí penzionu je restaurace s celotýdenním provozem a možností polo nebo plné penze. Restaurace je  nekuřácká s otevřenou kuchyní situovanou do středu provozovny. Součástí je i venkovní terasa jenž má kapacitu 25 osob, tato část je i pro kuřáky. V interiéru je dětský koutek pro ty nejmenší a na terase houpadla s umělým trávníkem pro ty větší. Prostor restaurace pokrývá wi-fi.

Snídaně jsou již zahrnuty v ceně ubytování. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz