English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Jindřichův Hradec > Penzion NA 15. POLEDNÍKU

Penzion NA 15. POLEDNÍKU

Jindřichův Hradec


Penzion NA 15. POLEDNÍKU
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nabízíme Vám hezké ubytování v 2 až 4lůžkových stylově zařízených pokojích s kompletním vybením. Skladba pokojů: 9 dvoulůžkových, 1 třílůžkový pokoj a 2 rodinné apartmány. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí, koupelny buď se sprchovým koutem nebo vanou.

Zajišťujeme firemní školení s cofeebreaky, celodenní stravování, kulturní a sportovní akce.

V penzionu je možné si zapůjčit kola i uskladnit vlastní kola.

Umístění:

V okolí penzionu se nachází množství cyklistických stezek, aquapark v centru města,třetí největší hradní komplex v ČR - hrad a zámek Jindřichův Hradec, Krýzovy jesličky, muzeum Národní fotografie.

Ubytování:

Audio-video, TV, internetové připojetní WiFi v celém objektu. Minibary na každém pokoji.

Stravování:

Vegetariánská a rybí restaurace Na 15. poledníku

V naší nově otevřené vegetariánské a rybí restauraci připravujeme pokrmy z čerstvých ryb, zeleniny, bylinek a mléčných výrobků od regionálních dodavatelů. Dále nabízíme vegetariánské , rybí a klasické rauty, vitariánské zákusky a dorty, po domluvě zajistíme stravování pro vegany a vitariány.

Krčma Na 15. poledníku

Ve sklepních prostorech se skrývá stylová krčma s krbem a zachovalou studnou. Krčma s kapacitou 30 osob je vhodná jak pro individuální akce, tak pro firemní školení či jiné společenské posezení s přáteli u dobrého moravského vínka či pravého českého piva.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz