English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Jindřichův Hradec > Penzion Pod Zámkem

Penzion Pod Zámkem

Jindřichův Hradec


Penzion Pod Zámkem
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Historie domu sahá až do 16. století a představuje výjimečný soulad historie se současností.
Je zde zachováno mnoho původních prvků, vstupní kamenný portál se stuhou a zaoblenými rohy, klenuté stropy, původní trámy, v severní zdi domu /dnešní restaurant Apetit/se nachází zbytky pozdně gotického ostění, zazděné okenní otvory a výklenky. Do patra vede původní kamenné schodiště a dominantou celého domu je monumentální mansardová střecha…Nádherné, romantické pokojes výhledem na řeku a zámek, tomu se říká bydlení! Perfektní poloha 200m od centra a přitom v klidné zóně, bez nežádoucího hluku městského centra. Fantazie…Nabízíme ubytování v 13-ti dvoulůžkových pokojích,některé pokoje disponují možností přistýlky pro 2osoby.Celková kapcita až 30osob.                                                         Penzion Pod Zámkem Vám nabízí kompletní zajištění a organizaci svatby a svatebních hostin na klíč v romantických Jížních Čechách. Připravíme pro Vás firemní akce, firemní večírky, školení, teambuildingy, rauty, oslavy a promoce. Klenotem celého podniku je nádherná letní terasa  na břehu řeky Nežárky s nejkrásnějším výhledem na zámek v celém Jindřichově Hradci.    

Umístění:

Penzion pod zámkem, který je situován v Jižních Čechách v Jindřichově Hradci umožňuje díky své poloze navštívit široké spektrum historických památek, nádherná místa s nedotčenou přírodou, rybníky, lesy.                                                                                                                                                                                                                               Můžete zde vychtnat jízdu parním vlakem jedinečnou úzkokolejnou tratí.V blízkém okolí penzionu se nachází Státní hrad a zámek v Jindřichově Hradci, Jindřichohradecká úzkokolejka, Jezuitská kolej s kostelem sv. Maří Magdaleny, městská vyhlídková věž, Kostel sv. Jana Křtitele, Sousoší Nejsvětější Trojice na náměstí Míru, Jindřichohradecké muzeum. Mezi další významné historické památky a zajímavosti v okolí Jindřichova Hradce patří zámek Červená Lhota, Hrad a zámek Stráž nad Nežárkou, hrad Landštejn, Městská památková rezervace Slavonice, zámek Hluboká, Třeboň, Státní zámek Chlum u Třeboně, Telč, přírodní park Česká kanada. 
Jednou z možností, jak aktivně strávit dovolenou na Jindřichohradecku, je cykloturistika. Pro zájemce se zde nachází celá řada cyklotras a cyklostezek. 

Ubytování:

Penzion pod zámkem nabízí ubytování v 13-ti dvoulůžkových pokojích,některé pokoje disponují možností přistýlky až pro dvě osoby.Nádherné, romantické pokoje, přímo nad řekou Nežárkou s výhledem na řeku a zámek.
Všechny pokoje jsou vybaveny televizí – digitální vysílání, telefonem, internetem - WiFi, koupelnou a WC. Pokoje č. 1 - 8 vám navíc poskytnou také výhody minibaru a room service. Hosté penzionu mají k dispozici  také uzavřené hotelové parkoviště a úschovnu kol /zdarma/,rádi Vám také zapůjčíme dětské postýlky a vysoučeš vlasů,zarezervujeme vstupenky na kulturní akce.
V případě příjemného počasí je ideální volbou možnost využít pro snídani hotelovou terasu s výhledem na řeku a panorama jidřichohradeckého zámku. Snídaně je podávána formou teplého i studeného bufetu.
Penzion Pod Zámkem je Vaší skvělou volbou, jak prožít nádhernou dovolenou, či jen víkend v krásných Jižních Čechách, v Jindřichově Hradci.

Stravování:

Přímo v penzionu naleznete útulnou kavárnu,luxusní restauraci se skvělou gastronomií i letní zahradu......doménou Café Journal je široká nabídka sladkých a slaných palačinek , dezertů,luxusní zmrzliny Carte D´OR,horké čokolády, koktejlů,dobrého vína a samozdřejmě pravé italské espresso Tonino Lamborghini.
Samozdřejmostí je pro hosty Café Journal volné připojení k internetu pomocí sítě WiFi.                                                                                                                                     Již při vstupu do našeho restaurantu na Vás dýchne příjemná a působivá atmosféra podniku. Skvělé prostředí, výborná vína, příjemná obsluha a především vynikající kuchyně potěší každého, i velmi náročného hosta. Vynikající kolektiv naší kuchyně,který disponuje opravdovými profesionály v oboru gastronomie, pro Vás připravil nevšední speciality z celého světa a návštěva naší restaurace bude pro Vás opravdovým gurmánským zážitkem. V letních měsích si můžete naše speciality vychutnat na terase a kochat se výhledem na řeku Nežárku a jindřichohradecký zámek.                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Penzion Pod Zámkem Vám dále nabízí kompletní zajištění a organizaci svatby a svatebních hostin na klíč v romantických Jížních Čechách. Připravíme pro Vás firemní akce, firemní večírky, školení, teambuildingy, rauty, oslavy a promoce.        

                       
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz