English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Kaplice > Wellness hotel Corona

Wellness hotel Corona

Kaplice


Wellness hotel Corona
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nově vybudovaný wellness garni hotel CORONA v centru města Kaplice.  Poslední hotel před hraničním přechodem!

Hotel je ideálním místem pro individuální pobyty, tématické návštěvy  (široký výběr pobytových balíčků), skupiny (cestovní kanceláře, tour operátory), firemní akce, školení, prezentace a sportovní využití.

Hotel CORONA nabízí ubytovací služby doplěné o sportovně - relaxační služby.

K dispozici je také nekuřácká internetová kavárna, uzamykatelný prostor pro motocykly a kola. Parkování je možná zdarma přímo u hotelu či na přilehlém parkovišti, které je hlídáno kamerovým systémem.

Komplex je plně nekuřácký!

Zajišťujeme: pokojový servis, praní a žehlení prádla, buzení hostů, sekretářské služby, zajišťování průvodce, taxi, portýr, zajišťování prohlídek, vstupenek na kulturní a sportovní aktivity, bezpečnostní trezor, přijímáme platební karty, zapůjčení dětské sedačky, postýlky, přebalovací pult.

Hotel umožňuje ubytování Vašich domácích mazlíčků.

Ubytování:

Hotel CORONA tak svým hostům nabízí ubytovací služby o počtu 74 lůžek, ve složení 18ti dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek,  1x apartmán, 2x apartmán pro rodiny s kapacitou až 6 osob.

Hotelové pokoje, mají vlastní sociální zařízení, koupelnu se sprchou, WC, minibar, připojení na internet, IT telefon, TV, satelit, box na zavazadla.

Stravování:

Hotel zajišťuje snídaně, které jsou součástí ubytování.

Pro větší skupiny a dlouhodobé rezervace zajišťujeme polopenze a plnou penzi.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz