English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Medvědí Paseka

Nová Bystřice


Medvědí Paseka
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Medvědí Paseka se nachází v přírodním parku Česká Kanada, co by kamenem dohodil od státní hranice s Rakouskem, rybníků Třeboňska, historického Jindříchova Hradce a renesančních Slavonic. V okolí se nachází mnoho upravených cyklistických tras. V penzionu je možnost využití finské sauny, výřivé vany a masaží. Celý penzion se nese v uměleckém duch majitelky a výtvarnice Zdeny Skořepové se stálou výstavou jejích děl. 

Penzion Medvědí Paseka se nachází v přírodním parku Česká Kanada v malebné vesnici Nový Vojířov, 3km od Nové Bystříce a 17km od Jindřichova Hradce.

V penzionu můžete relaxovat v sauně, vířivé vaně, kde si můžete vychutnat například lahvinku šampańského nebo si dopřát některou z masaží. V objektu se nachází kulečníkový stůl a společenská místnost. Finská sauna: suchá sauna, odpočívárna s lehátky, ochlazovací bazén. Vířivá vana s odpočívárna s lehátky, masáže.

Součástí penzionu je prostorná venkovní zahrada, kterou je možné během pobytu neomezeně využívat. V zahradě je příjemné posezení s krbem, pergola a pro děti je zde pískoviště. Venkovní prostory jsou určeny pouze pro ubytované klienty.

 

Umístění:

Penzion se nachází v přírodním parku Česká Kanada.

Ubytování:

Stylové pokoje jsou standardně vybaveny s vlastním sociálním zařízením. Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou s lednicí. V každém pokoji je připojení wi-fi. Každý pokoj má svůj specifický charakter inspirovaný z cest a uměleckými styly.

Kapacita: 33 lůžek, typ pokoje: Dvoulůžkový pokoj 3x, Třílůžkový pokoj 5x, Čtyřlůžkový pokoj 1x, Čtyřlůžkový apartmán (obývák, ložnice, kuchyňka) 2x. Všechny pokoje a apartmány mají vlastní WC se sprchou. Apartmány jsou vybaveny lednicí.

Stravování:

Možnost polopenze, snídaně formou švédských stolů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz