English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Nová Pec > Wellness Hotel Marlin ***

Wellness Hotel Marlin ***

Nová Pec


Wellness Hotel Marlin ***
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Wellness Hotel Marlin je dvoupatrový hotel se samostatným vchodem. Na každém patře se nachází 6 pokojů o celkové kapacitě 37 lůžek. Pokoje jsou 1,2,3 a 4 - lůžkové. Součástí hotelu je fitnes,infra sauna,masážní křeslo a whirlpool. Hotel má vlastní nekuřáckou restauraci,která je v provozu po celý rok. Vedle restaurace je v letním období k dispozici venkovní posezení a pro ubytované hosty možnost grilování. U hotelu je samostatné parkoviště a uzamykatelný prostor pro úschovu kol nebo lyží. K dispozici je v hotelu také dětský koutek a biliárd. Během teplých měsíců je plně funkční dětské hřiště s pískovištěm,.houpačkami,prolézačkami a trampolínou.

Umístění:

Hotel se nachází v obci Nová Pec,která leží na úpatí Lipna. Vstup na pláž je cca 5 minut chůze od hotelu. Hotel leží v těsném sousedství Šumavského národního parku a je zde velká možnost sportovního vyžití jak v letním,tak i v zimním období. Obcí prochází velké množství turistických tras a cyklostezek. Velmi oblíbená je in-line stezka z Nové Pece do Stožce,která je od hotelu vzdálená 200 metrů V okolí hotelu se nachází Plešné jezero, Medvědí potok,Kamenné moře a další přírodní zajímavosti. V zimních měsících je možnost využití velkého množství běžeckých stop,které jsou napojeny,stejně jako cyklostezky, na trasy v sousedním rakousku. Velmi dobrá dostupnost je na lyžařské areály v Schonebenu ( běžecké lyžování - 45 km stop ) a Hochficht ( sjezdové lyžování - 8 vleků a lanovek,64 km sjezdovek ). Hotel je vzdálen necelých 40 km od Českého Krumlova.

Ubytování:

Všechny pokoje v hotelu jsou nekuřácké. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. V pokojích jsou umístněny televize se satelitním napojením, trezory pro úschovu cených osobních věcí a minibary. Součástí každého pokoje je parcovní stůl se židlemi. V celém hotelu i restauraci je možnost wi-fi připojení. Součástí hotelu je fitnes,infra sauna,masážní křeslo a whirlpool. Hotel má vlastní nekuřáckou restauraci,která je v provozu po celý rok. Vedle restaurace je v letním období k dispozici venkovní posezení a pro ubytované hosty možnost grilování. U hotelu je samostatné parkoviště a uzamykatelný prostor pro úschovu kol nebo lyží. K dispozici je v hotelu také dětský koutek a biliárd. Během teplých měsíců je plně funkční dětské hřiště s pískovištěm,.houpačkami,prolézačkami a trampolínou.

Stravování:

Rybí speciality z čerstvých ryb. Zvěřinové pokrmy. Česká kuchyně.

Celoroční provoz, od 10,00 do 21,00 hodin.

Ocenění : "Czech gastronomy awards- restaurace roku 2012 pro jihočeský kraj"
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz