English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Club Penzion Kamínek

Nové Hrady


Club Penzion Kamínek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Kamínek lze označit za malý kamínek v mozaice krás Třebonska a Novohradska. Náš penzion nabízí pohodlné ubytování pro celkem 41 osob v pokojích vybavených vlastním sociálním zařízením a připojením k internetu. Na některých pokojích je k dispozici TV. V ceně ubytování je též využití celého areálu, pergoly a venkovního parketu po dohodě s majitelem. Penzion se nachází na hranici tří rekreačních oblastí . Novohradské. Tato oblast. Novohradských hor teprve zvolna objevovaná turisty nabízí velice pestrou paletu možností vyžití. Nádhernou nedotčenou přírodu s nádhernými výhledy . Spoustou rybníků hor hůrek kopců lesních cest a tajemných zákoutí. Je místem kde i čas mírně zpomalí . Třeboňské Která je již tradičně velmi oblíbenou destilací příznivců cyklovýletů pro svůj nenáročný terén a krásnou přírodu . Je oblastí rybníků a historických míst která jistě stojí za návštěvu . Suchdolské Ta je výjimečná svým jedinečným koupáním v přírodních i umělých písárnách s velmi čistou vodou a řadou kulturních akcí . Terén je příznivý pro cyklo výlety hlavně pro rodiny z dětmi . Penzion dále nabízí . Hřiště a velkou zahradu pro vaše děti. Půjčovnu kol. Restauraci s předzahrádkou. Posezení v pergole a otevřené ohniště s možností grilování . Svatební sál pro 70 osob který zároven slouží jako školící místnost s kompletním zázemím . Letním areálem kapacita 180 míst zastřešeno divadla koncerty školení sportovní cvičení . Možností rybolovu soukromý rybník nedaleko penzionu.

Umístění:

Penzion se nachází na mýtině uprostřed lesů absolutní klid místa bez rušivých vlivů masové turistiky a cykloturistiky .

V dosahu několik krásných jihočeských rybníků  vhodné ke koupání .

Ubytování:

Celkem 14 pokojů

1 jednolůžkový

4 dvoulůžkové

4 třílůžkové

5 čtyřlůžkových .

Celková kapacita bez přistélek je 41 ososb .

Stravování:

Restaurace se zahrádkou + velkou zahradou s obsluhou v penzionu - Jídelní lístek dle aktuální nabídky .  Lze domluvit dle vytížení restaurace vaření pokrmů tzv . na klíč Pro skupiny minimální počet je 10 osob .
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz