English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Nové Hrady > Penzion Tereziiny Lázničky

Penzion Tereziiny Lázničky

Nové Hrady


Penzion Tereziiny Lázničky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Nechte se pozvat na prohlídku našeho nově zrekonstruovaného pensionu Tereziiny lázničky a kraje, v němž se pension nachází, oplývajícího množstvím a rozmanitostí přírodních krás, historických památek i technických zajímavostí.

Náš pension leží na česko-rakouských hranicích cca 1 km od Nových Hradů a svým hostům nabízí příjemné prostředí někdejšího šlechtického sídla rodu Buquoyů, ubytování ve stylově zařízených pokojích, speciality české kuchyně, vyhlášené v celém okolí, a prvotřídní služby naší masérky,Martiny Dolanské.

Nechte se rozmazlovat naším ochotným a milým personálem, nechte na sebe působit blahodárné ticho okolní nádherné přírody. Objevte její malebná zákoutí a nevšední krásu. Jen kousek od penzionu je přírodní Kneipovací místo. Novohradsko právem patří mezi vůbec nejkrásnější místa České republiky a Vy byste si jeho návštěvu rozhodně neměli nechat ujít.

Vyberte si některý z našich nově rekonstruovaných pokojů a přijeďte si k nám odpočinout od každodenních starostí a shonu a načerpat novou energii. Postaráme se o Vaše blaho a pohodlí a připravíme Vám nevšední a neopakovatelný zážitek, na který budete dlouho a rádi vzpomínat.

Ubytování:

Celkem máme 11 dvoulůžkových pokojů a 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky.

Každý pokoj má vlastní koupelnu ve kterých jsou osazeny sprchové kouty Hüppe, ve všech sprchových koutech najdete jak ruční, tak i hlavovovu sprchu, umyvadlové baterie jsou od italské firmy Paffoni, k dispozici jsou také fény a sušáky.

Pouze pokoj č. 4 má vanu s výhledem do parku.

Stravování:

Restaurace je otevřena každý den od 11:00h.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz