English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Art Hotel

Písek


Art Hotel
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Art nabízí ubytování na úrovni v Písku.

Kompletní rekonstrukce hotelu Art byla dokončena v roce 2009 a vybavení pokojů tomu plně odpovídá.

Naše snaha zachovat historickou atmosféru budovy nijak neomezuje pohodlí Vás - našich návštěvníků.

Hotel Art uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších klientů.

Hotel Art je postaven z kvalitních a zvukotěsných materiálů. Klademe důraz na poskytování maximálního soukromí každému návštěvníkovi.

Vy si tak můžete užívat nerušené pohody. Hotel je vybavený výtahem, který Vám zajistí pohodlný pohyb mezi čtyřmi patry hotelu.

Umístění:

Samotné město Písek nabízí řadu pamětihodností, které stojí za to navštívit. Není divu. Město bylo založeno českými králi již v polovině 13. Století. Od té doby až do začátku 30 třicetileté války jen vzkvétalo. Nemalou zásluhu na jeho rozkvětu měli především Přemysl Otakar II. a Václav IV, kteří město často navštěvovali. Přemysl Otakar II. zde nechal vybudovat Hrad, v jehož prostoru se v současné době nachází Prácheňské muzeum. Pískem protéká řeka Otava.

Ubytování:

10 pokojů dvoulůžkových

5 pokojů dvoulůžkových de-luxe

2 třílůžkové pokoje pro 3 osoby


1 apartmán pro 2 až 4 osoby

Vybavení pokojů: minibar, internetové připojení - Wi-Fi, LCD TV, hypoalergické matrace s aloe vera, koupelna se sprchou a WC.

Stravování:

V restauraci hotelu Art se budete cítit lépe než doma. Útulné prostředí vás nechá rychle zapomenout na shon každodenního života, a to stále zůstáváte v centru historického Písku! Luxusní umělecká výzdoba společně s dřevěnými stoly a pohodlnými židlemi jen zvýrazní zážitek, který si odsud odnesete. Pokud chcete ochutnat pravé speciality světových kuchařů, povedou vaše kroky do naší restaurace. Ať si vyberete jakýkoliv pokrm, dostanete to, co od něho očekáváte. Čerstvé ryby, šťavnaté steaky, těstoviny al dente a mnoho dalších evropských i asijských specialit té nejvyšší kvality. Suroviny k přípravě jídel pro vás pečlivě vybíráme a dbáme na to, aby byly vždy čerstvé
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz