English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Písek > Hotel Bílá růže

Hotel Bílá růže

Písek


Hotel Bílá růže
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Bílá Růže se nachází v centru královského města Písek v Jižních Čechách.

Hotel nabízí kvalitní ubytování v nově zrekonstruovaných pokojích se standartním i nadstandartním vybavením.

Pro náročnější klientelu jsou v hotelu k dispozici VIP apartmány a rodinné apartmány s výhledem na řeku Otavu.

V hotelu je WI-FI internetové připojení zdarma. V hotelu naleznete restauraci, lobby bar, hotelový kongresový sál s vybavením nebo vyhlídkovou terasu

V letních měsících podáváme v hotelu snídaně na vyhlídkové terase. Jako nadstandardní službu hotel poskytuje nostop služby v lobby baru a na terase.

Umístění:

Královské město Písek je v současnosti kulturním, sportovním a turistickým centrem. Mezi nejvýznamnější památky města patří nejstarší dochovaný kamenný most v Čechách, Písecký hrad, Klášterní kostel Povýšení Sv.Kříže či Děkanský kostel Narození Panny Marie. Na výlet je možné zajet k nedaleké Orlické přehradě, do města Tábor, do Českých Budějovic či do Národního parku Šumava.

Ubytování:

Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových s možností přistýlky, třílůžkových či čtyřlůžkových pokojích. Dále jsou připraveny komfortně vybavené apartmá - VIP, rodinné a svatební, všechny s výhledem na řeku Otavu. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, WC, telefonem, TV se satelitem a WIFI připojením zdarma.

Dvoulůžkový pokoj

Dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí patří meziotelovými hosty k nejžádanějším. Poskytují útulné prostředí a dostatek odpočinkového prostoru, ve kterém klidně zrelaxujete a rychle nabere nové síly.

VIP / Svatební

Luxusní apartmá doporučujeme všem novomanželům. Přijeďte a užijte si nezapomenutelné okamžiky v našem svatebním apartmá. Prvotřídní služby, nezapomenutelná atmosféra a překrásné prostředí učiní váš svatební den nezapomenutelným.

Stravování:

Hotel Bílá růže v Písku má vlastní restauraci s kapacitou 200 míst u stolů. V objektu hotelové restaurace je také bar s hudbou a krásnou romantickou terasou s výhledem na řeku Otavu. Součástí restaurace je též taneční parket. Restaurace je vhodná pro pořádání svatebních hostin, plesů , rautů, seminářů (uzavíratelný kongresový sál) a dalších akcí. Hotelová restaurace nabízí internacionální a českou kuchyni.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz