English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel City Písek

Písek


Hotel City Písek
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel City Písek je luxusní tříhvězdičkový hotel, který se nachází na náměstí historického centra města Písek. Hotel nabízí vysoký komfort ve 21 pokojích, od jednolůžkových po luxusní apartmány s hydromasážní vanou a chromoterapií.

Hotel City disponuje s celkovou kapacitou 60 lůžek k ubytování. Jedná se o ubytování na pokojích – jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové  a VIP apartmány. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, telefonem, vlastním soc.zařízením (sprcha nebo vana, WC), TV se satelitem a WIFI internetové připojení zdarma. Ubytování v Hotelu City Písek Vám nabízí klid, pohodu a kvalitní ubytovací služby.

Hotel City v Písku má vlastní restauraci s kapacitou 40 míst u stolů. Restaurace je vhodná pro pořádání svatebních hostin a rodinných oslav. Hotelová restaurace nabízí domácí českou kuchyni.

Umístění:

Hrad Písek založil zhruba v polovině 13. století král Přemysl Otakar II. jako panovnické sídlo v nově budovaném královském městě.
Prácheňské muzeum přímo v centru, na Velkém náměstí. (cca 150 m od hotelu).
Městská elektrárna - nejstarší veřejná vodní elektrárna v českých zemích - zbudována roku 1887 (400m od hotelu).
Historický gotický most - nejstarší most v České republice sloužil především jako obchodní stezka spojující Rakousko, Německo a Česko. Byl postaven na sklonku 13. století a je bohatě vyzdoben pískovcovými sochami z 18. století (200m od hotelu).

Hrady, zámky a tvrze v okolí
Zámek Orlík, hrad Zvíkov, tvrz Klokočín, tvrz Kestřany, zámek Čížová,klášter Milevsko.

Ostatní zajímavosti
Prácheňské muzeum Písek, Podolský most, kostel Narození panny Marie, písecká radnice, městská elektrárna - muzeum, Žďákovský most, městská sladovna.

Ubytování:

Hotel City disponuje s celkovou kapacitou 60 lůžek k ubytování. Jedná se o ubytování na pokojích – jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové  a VIP apartmány. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, telefonem, vlastním soc.zařízením (sprcha nebo vana, WC), TV se satelitem a WIFI internetové připojení zdarma. Pokoj lze dovybavit dětskou postýlkou a za poplatek se můžete ubytovat i s Vaším domácím mazlíčkem. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně. Ubytování v Hotelu City Písek Vám nabízí klid, pohodu a kvalitní ubytovací služby.

Luxusní apartmány jsou hypoalergenní, ošetřené nanotechnologií, pobyt v nich je tak naprosto bezpečný pro všechny alergiky. Tuto technologii má náš hotel jako jeden z prvních nejen v České republice, ale i na světě! Pokoje jsou s výhledem do zahrady nebo na historické centrum města.

Stravování:

Stylová hotelová restaurace nabízí příjemné posezení a široký výběr jídel domácí české kuchyně. Kapacitou 40 míst je vhodná pro pořádání svatebních hostin, rautů a seminářů.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz