English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel U Kapličky

Písek


Hotel U Kapličky
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Náš hotel si vás získá svou rodinnou atmosférou, příjemným prostředím a profesionálními hotelovými službami. Nabízíme kvalitní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích se standardním i nadstandardním vybavením. Součástí nabídky jsou i apartmány a bezbariérový dvoulůžkový pokoj.

V roce 2004 jsme v areálu hotelu zrenovovali secesní vilu z roku 1921, která je od listopadu 2004 součástí hotelu jako dependence.
V hotelu naleznete restauraci, kavárnu, vinárnu, lobby salónek a letní terasu v uzavřeném hotelovém areálu. Součástí hotelového areálu jsou dvě uzamykatelná parkoviště pro osobní automobily a autobusy.
Náš hotel je vyhledáván hosty pro variabilní možnosti poskytnutých služeb - od uzavřených obchodních jednání, pracovních snídaní či obědů, firemních akcí, menších konferencí a kongresů až po rodinné oslavy, svatby či pohřby.

Ubytování:Celková kapacita hotelu je 37 pokojů ( 70 lůžek), z toho 12 pokojů se nachází v depandance. Možnost poskytnutí přistýlek a dětské postýlky. Pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC, fenem, telefonem, internetovým připojením zdarma a TV se satelitními programy (včetně set-top boxu).
Stravování:Restaurace hotelu se díky péči profesionálů ve svém oboru zhostí jakékoliv gastronomické akce. Nabízíme snídaně, denní menu, minutky a věnujeme se také zvěřinovým specialitám. Veškeré nabídky přizpůsobujeme přáním našich hostů a jsme schopni připravit, v kombinaci s rodinnou péčí, neopakovatelné gurmánské zážitky.
Můžeme posloužit i tradičními jihočeskými specialitami, což ovšem nemusí být jen kachna se zelím. Jihočeská kuchyně totiž nabízí i mnoho zdravých a lehkých jídel, včetně zákusků a moučníků. Jídla podáváme v létě také na stinné hotelové terase.
V naší restauraci jsou vyhrazena místa pro kuřáky a nekuřáky, v době podávání oběda je restaurace nekuřácká.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz