English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Pístina > Penzion Pístina

Penzion Pístina

Pístina


Penzion Pístina
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:Penzion Pístina je přestavěn z bývalého selského statku (pocházejícího z 16. století) v původním stylu.

Stylový statek má kapacitu 40 lůžek v 17 pokojích, které jsou jedno až pětilůžkové a mají vlastní sociální zařízení (sprchový kout). Jen tři pokoje mají společné sociální zařízení.

Domácí zvířata jsou povolena. Fax, internet v objektu. Parkoviště bez ostrahy, půjčovna kol.

Umístění:V letních měsících koupání v blízké pískovně, možnost projížděk na koních, turistika a cykloturistika. K penzionu patří ohniště a travnaté hřiště.
Ubytování:Pokoje penzionu tak, aby zde klient strávil harmonický pobyt. Většina z nich je vybavena vlastním sociálním zařízením, na přání zapůjčíme TV.
Stravování:Součástí penzionu je stylová společenská jídelna s původními klenutými stropy zaručuje pohodlné stolování v příjemném prostředí. V průběhu letní sezóny se mohou hosté během pobytu stravovat formou polopenze a v období mimosezóny pouze ubytování se snídaní.© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz