English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Hotel Zadov

Stachy


Hotel Zadov
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hotel Zadov se nachází v čisté přírodě chráněné krajinné oblasti Šumavy. Je umístěn v nadmořské výšce 1050 m nad mořem na svahu hory Churáňov. Z oken a terasy je překrásný výhled na předhůří centrální Šumavy.

Zdravé lesní porosty, množství lesních plodů, zajímavá horská flóra, ráj houbařů. Hotel má 58 nově zrekonstruovaných pokojů s celkovou kapacitou 165 lůžek. Náš Hotel nabízí vlastní půjčovnu kol a slevy na veškeré nákupy v obci Kvilda v našich dalších provozovnách- Sport Kvilda a Obchůdek pro TEBE.

Pro společenské posezení je připraven hotelový salónek o kapacitě až 60-ti osob, s možností využití kancelářského vybavení (PC, internet, TV-SAT, video, projekční plátno, flip chart).

Umístění:

Sportovní areál v těsné blízkosti hotelu je možné využít v zimním i letním období pro lyžování, turistiku a cykloturistiku. Sjezdovky se nachází cca 50 - 300 m od hotelu. Polohou je ideální jako vstupní brána pro poznávání centrální Šumavy. Vzhledem k nevelkým výškovým rozdílům a lehkým až středně těžkým profilům sjezdových tratí je velmi oblíbené pro rodinnou rekreaci. Pokud běh na lyžích patří mezi Vaše oblíbené sporty, ideální nenáročný terén šumavský plání a pravidelně upravované turistické trasy, nabízí jedno z nejlepších běžeckých lyžování na českých horách a jsou velkým lákadlem pro milovníky běžeckého lyžování.. Na lyžařské trasy se můžete podívat zde.

Ubytování:

Hotel má 58 nově zrekonstruovaných pokojů s celkovou kapacitou 165 lůžek.

Stravování:

Restaurace hotelu má připraven široký výběr Šumavských jídel. Kuchyně hotelu je schopna zajistit i gastronomické akce na objednávku (zabíjačka, staročeská hostina, grilování, rauty). Kapacita restaurace je 100 míst. Posezení na terase hotelu s překrásným výhledem na Šumavu patří k nezapomenutelným zážitkům. Občerstvení pro hosty zabezpečuje i bar v hotelové hale. 
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz