English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmany 21 Třeboň

Třeboň


Apartmany 21 Třeboň
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Přímo na náměstí, plně vybavené apartmány s klimatizací, lednice, varná deska, trouba, mikrovlnka, varná konvice, nádobí, sklo, porcelán, TV, WIFI, okna do náměstí nebo na terasy ve dvoře, koupelny se sprchovými kouty 90x90 a termostatickými bateriemi Grohe, umyvadlo, WC, 4m2, bukové postele 180x200 nebo 90x200 s matracemi Tropiko výška 20cm, vždy samostatmé, smrkový rošt

Parkování je možné přímo před domem na 30min. po dobu vyložení a naložení zavazadel. Dále na smluvním parkovišti ca 300m.

Přímo před domem: Posezení na zahrádce oblíbené restaurace, pizzerie či cukrárny. Oblíbená italská zmrzlina. Památky, muzejní expozice  nebo kino a divadlo, Obchod s potravinami,  bankomat ČSas a  ČSOB. Pravidelné sobotní kulturní a společenské akce a trhy. Turistické informační středisko. Vše přímo před vchodem. Vše připraveno pro Vaši příjemnou dovolenou v Třeboni.

Do 5min.chůzí:Procházky centrem města nebo přírodou kolem Zlaté stoky. Wellness lázní Berta. Zámek s anglickým parkem. Kostel sv.Jiljí a klášter s křížovou cestou. Rybník Svět. Radniční věž. Pivovar. Opatovický rybník. Schwarzenberská hrobka.

Do 1 hod. na kole: To nejlepší z třeboňského okolí - rybník Rožmberk, hráz Nové řeky a Stará řeka, zámek Jemčina nebo Stráž n. Nežárkou, Cesta kolem Světa či koupání v pískovnách. Cyklostezky vedou přímo u domu.

Ubytování:

1 dvoupokojové apartmá s okny na náměstí, 5 jednopokojových apartmánů- 2 s terasou

Stravování:

Bez stravy
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz