English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Apartmány v Třeboni

Třeboň


Apartmány v Třeboni
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Chystáte se na kolo nebo jen tak do lázní? Hledáte komfortní ubytování v apartmánech se zahrádkou? Chcete mít wellness, bazén a lázně 2 minuty pěšky? Naše komfortní apartmány se zahrádkou jsou pro vás tou nejlepší volbou.

Komfortní apartmány v areálu Relax park Třeboň a v blízkosti wellness a lázní Aurora. Klidné předzahrádky s posezením, vlastní parking a kolárna v ceně pobytu. Wi-Fi připojení zdarma. Ideální pro přátele nebo rodinu.

Ubytování:

Apartmán Rožmberk - Ideální pro dvě osoby  s možností přistýlky. Samostatný vchod, vlastní kuchyň, koupelna a WC. Možno pronajmout samostatně. S vedlejším apartmánem Svět vznikne ideální propojení pro rodinu nebo přátele.

Apartmán Svět - Svět je rovněž ideální pro dvě osoby s možností přistýlky. Má samostatný vchod, vlastní kuchyň, koupelnu a WC. Možno pronajmout samostatně. S vedlejším apartmánem Rožmberk vznikne ideální propojení pro rodinu nebo přátele.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz