English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Třeboň > Hotel Zlatá hvězda

Hotel Zlatá hvězda

Třeboň


Hotel Zlatá hvězda
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Ubytování poskytujeme v celkem 47 komfortních pokojích pro 1 až 4 osoby, celková kapacita je až 108 lůžek.

Ke zpestření pobytu návštěvníků poslouží i široká škála služeb našeho Wellness centra - masáže klasické, lymfatické a lávovými kameny, whirpool, finská sauna, infrasauna, aromakoupele, apod.

Ubytování:

Pokoje odpovídají svým vybavením mezinárodní klasifikaci. Jsou nekuřácké a disponují zdarma Wi-Fi připojením na internet, televizor a minibar s nabídkou regionálních produktů je samozřejmou součástí vybavení všech pokojů.

Stravování:

V restauraci hotelu Zlatá hvězda porozumíte tomu, jak lze spojit klasické kulinářství s novými trendy. Elegantní prostředí naší restaurace nabízí výběr regionálních speciialit z místních zdrojů a surovin, romantickou hudbu i přátelský servis personálu. Uprostřed náměstí či v podloubí láká k příjemnému posezení také naše letní zahrádka s nádherným výhledem na třeboňské náměstí.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz