English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Třeboň > Penzion Grácie

Penzion Grácie

Třeboň


Penzion Grácie
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

V našem nově zrekonstruovaném penzionu Grácie Vám nabízíme ubytování v blízkosti zámeckého parku, pět minut chůze od náměstí.

Našim návštěvníkům penzion nabízí ubytování s kapacitou 19 lůžek. K dispozici jsou pokoje dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové. Součástí každého pokoje je vlastní koupelna a WC. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, ledničkou a rychlovarnou konvicí.

kolí penzionu přímo vybízí k výletům a sportovním aktivitám. K dispozici je hustá síť značených cyklotras v CHKO Třeboňsko. Oblíbenou činností v regionu je rybolov, možná je i účast na výlovech a spoustě dalších aktivit.

Ubytování:

Penzion má kapacitu 19 lůžek. Nábízí možnost ubytování ve dvoulůžkovém, třílůžkovém, čtyřlůžkovém pokoji. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a WC. Každý pokoj je vybaven televizí, lednicí a rychlovarnou konvicí.

Stravování:

Penzion nenabízí žádné stravovací zařízení.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz