English Deutsch
Příjezd :
Odjezd :
Skip Navigation Links > Home > Česká republika > Jihočeský > Třeboň > Penzion Na Rybníčku

Penzion Na Rybníčku

Třeboň


Penzion Na Rybníčku
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Penzion Na Rybníčku, vybudovaný v samostatně stojícím baráčku, který je vždy pronajímán jako celý objekt a poskytuje tak maximální soukromí, disponuje 2 pohodlně zařízenými dvoulůžkovými ložnicemi s celkovou kapacitou 4 lůžek a možností 2 přistýlek.
Váš osobní automobil můžete zaparkovat před domem či na bezplatném veřejném parkovišti vzdáleném od penzionu přibližně 20 metrů.

Umístění:

Mezi místa, která byste při své návštěvě Třeboně neměli minout patří Rožmberský rybník, který je největším rybníkem v České republice, rybník Svět, třeboňský zámek, Domek Josefa Kajetána Tyla u Zlaté stoky, Schwarzenberská hrobka v Domaníně, vodní kanály Zlatá stoka a Nová řeka, třeboňské městské opevnění a knížecí pivovar Regent.

Ubytování:

V Penzionu Na Rybníčku je Vám k dispozici vlastní sociální zařízení, společenská místnost s krbovými kamny a moderně vybaveným kuchyňským koutem, televize a DVD přehrávač. V létě můžete relaxovat na uzavřeném dvorku a během celého roku také v sauně. K dispozici je Vám zde také úschovna jízdních kol.

Stravování:

Ve společenské místnosti je Vám k dispozici plně vybavený kuchyňský kout, ve kterém si můžete připravit pokrmy dle vašich aktuálních chutí. Nedaleko penzionu naleznete také restauraci U Třeboňského kola a Kavárnu 99.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz