English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

MEVPIS FROV JU

Vodňany


MEVPIS FROV JU
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Středisko MEVPIS Vodňany Fakulty rybářství a ochrany vod JU sídlí v malebné krajině jihočeských Vodňan 10 minut pěšky od centra v klidné části města. Disponuje ubytovací kapacitou 36 lůžek, konferenčními prostory (učebny s kapacitou 25 a 45 posluchačů, velký přednáškový sál s kapacitou 100 osob), ohřevnou jídla s jídelnou (kapacita 45 osob), zdarma WiFi v celém objektu a parkoviště před budovou. Pokoje jsou standardně vybaveny vlastním sociálním zázemím, k dispozici je společenská místnost v první patře vybavena mikrovlnou troubou, varnou konvicí, lednicí, TV, hosté rovněž mohou zdarma navštívit infrasanunu.

Umístění:

Středisko sídlí v jihočeských Vodňanech nedaleko centra města. Svou polohou je prostředí velmi vhodné pro cyklistiku, turistiku, sportovní i kulturní vyžití, vzdálenost od velkých jihočeských měst (České Budějovice, Strakonice, Písek, Prachatice, Týn nad Vltavou) je do 25 km.

Ubytování:

16 dvoulůžkových pokojů

1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj

2 jednolůžkové pokoje

Celý objekt je nekuřácký, bezbariérově přístupný.

Stravování:

Středisko MEVPIS disponuje ohřevnou pokrmů a jídelnou s kapacitou 45 míst. Během konání konferencí, seminářů a vzdělávacích akcí je stravování zajišťováno formou cateringových služeb. Pro větší skupiny středisko po domluvě zajišťuje cateringové služby s dovozem přímo do jídelny. Individuální domluva je možná na telefonním čísle +420 724 504 922, nebo na +420 737 221 931.

https://www.youtube.com/watch?v=VTFNdABo1lQ&list=UUM3QVCByVNZFOy7gb1I-L_w
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz