English Deutsch
Příjezd
Odjezd
Skip Navigation Links

Penzion Družba

Vodňany


Penzion Družba
Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image Single Image 

Popis:

Hledáte možnost ubytovat se na jihu Čech? Nabízíme Vám jeden dvoulůžkový pokoj, tři třílůžkové pokoje a jeden čtyřlůžkový. Na všech pokojích je vlastní sociální zařízení, na některých TV.

Stravování:

Restaurace a pizzerie:

Interiér restaurace září ohnivými barvami, je vkusně doladěný různými doplňky. Její kapacita je 70 osob v zimě, v létě při pěkném počasí je možné otevřít terasu.

K prožití příjemných chvil Vám jistě dopomůže bohatý výběr specialit z italské, ale i české kuchyně. Recepty italských mistrů jsou připravovány v peci přímo před Vaším zrakem a linoucí se vůně umocní vynikající chuť jídla.

Součástí restaurace je také dětský koutek, který splňuje všechny parametry k tomu, aby zde bylo Vaše dítě šťastné a spokojené i bez Vás,a vy jste si zatím mohli v klidu vychutnat lahodnou kávu Piaza.
© Portál HotelPension.cz - hotelový rezervační systém, WebMaster webmaster@hotelpension.cz